joomla templates top joomla templates template joomla

W trakcie expose Mateusza Morawieckiego w ławach poselskich pojawili sie mali bohaterowie, którzy razem ze swoimi rodzicami przyszli do pracy

Agencja/eReporter24; źródlo: Sejm włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Na sali sejmowej w trakcie expose Mateusza Morawieckiego w ławach poselskich pojawili sie mali bohaterowie, którzy razem ze swoimi rodzicami przyszli do "pracy". 
 
 
W trakcie telewizyjnej transmisji expose Premiera Mateusza Morawieckiego widać było jego klubową koleżankę Annę Marię Siarkowską, która siedziała na swoim miejscu z najmłodszą - czwartą córką, Hiacyntą.
 
Również poseł Lisiecki na expose premiera zabrał swoje dziecko. Expose Mateusza Morawieckiego w dużej mierze dotyczyło rodziny oraz dzieci. 
 
Premier zapewniał, że matki po urlopie macierzyńskim będą mogły liczyć na ułatwienia w powrocie do pracy. Morawiecki ostrzegał też, że każdy, kto będzie chciał podnieść "niewidzialną rękę ideologii" na polskie dzieci, ten przegra.

Zdjęcie jednego z małych bohaterów opublikowała na twitterze Leslie Scanlon kanadyjska dyplomatka. Kanadyjska ambasador wypatrzyła na kolanach jednego z posłów dziecko. 
 
- Przyjść do pracy w Sejmie z dzieckiem! Wspaniale zobaczyć nowe pokolenie na expose premiera Morawieckiego - napisała.