joomla templates top joomla templates template joomla

Taśmy, których nie ma? Rzecznik PiS odniosła się do informacji medialnych na temat nagrań podsłuchanych rozmów Mateusza Morawieckiego

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityka

- To jest odgrzewany kotlet sprzed wielu lat. Jeżeli są taśmy, to je pokażcie. Karty na stół. Jeżeli nie ma taśm, to przestańcie insynuować –
powiedziała Beata Mazurek, rzecznik PiS, odnosząc się do informacji medialnych na temat nagrań podsłuchanych rozmów Mateusza Morawieckiego, wówczas doradcy premiera Donalda Tuska. O treści tych rozmów miał zeznawać jeden z kelnerów prowadzących na zlecenie biznesmena Marka Falenty podsłuchy w uczęszczanej przez czołowych polityków restauracji w Warszawie.
Portal Onet.pl, który opublikował artykuł na temat zeznań kelnera, Mazurek nazwała "niemieckim polskojęzycznym medium". Rzeczniczka PiS dostrzega ponadto koincydencję między publikacją a niedawną wizytą lidera PO Grzegorza Schetyny u kanclerz Angeli Merkel w Berlinie.
 
- Jeżeli coś byłoby na rzeczy Platforma Obywatelska z pewnością już dawno by tą sprawę wyciągnęła. Proszę pokazać dowody – stwierdziła rzecznik PiS.