joomla templates top joomla templates template joomla

„Jest Pan posłem ma Pan maturę chyba coś Pan skończył. Zachowuje się Pan jak chuligan” mówił Terlecki do posła Nitrasa. Obopólne złośliwości w trakcie głosowania na nowego Marszałka

Agencja/eReporter24; video: sejm włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Przepychanki posła Nitrasa z Marszałkiem Terlecki to już norma. Tym razem posłowie nie wiele udało się powiedzieć pomimo tego, że miłą aż 15 minut na prezentacje kandydatki na Marszałka z ramienia PO-KO.

 
Poseł Nitras w trakcie prezentacji kandydata PO-KO na stanowisko Marszałka Sejmu odnosił się głównie do osoby prezesa Jarosława Kaczyńskiego, pomawiał również pracowników Sejmu twierdząc, że świadomie zatajali informacje dotyczące lotów Marszałka Kuchcińskiego.
 
- „Jest Pan posłem ma Pan maturę, coś Pan chyba skończył” - wyzłośliwiał się w druga stronę prowadzący obrady Marszałek Terlecki. 
 
 
W odpowiedzi na złośliwości z jednej strony poseł Nitras pouczał posłów PiS.
 
- „Jakie kwalifikacje macie aby kierować tą izbą” - mówił poseł PO-KO.
 
Na pytanie czy sam Nitras ma moralne podstawy pouczać innych odpowiadał twierdząco, że „Ma”.
 
- „Był Pan najczęściej karanym posłem przez prezydium Sejmu” - kwitował Terlecki.
 
 
Na zakończenie Marszałek podsumowując wystąpienie i prezentację posła Nitrasa stwierdził, że dziwi się, że kogoś takiego wysłano aby zaprezentował kandydata na Marszałka Sejmu PO-KO.
 
Już po wystąpieniu kiedy głos zabrał poseł Paweł Szramka z Kukiz’15 poseł Nitra nada wykrzykiwał z sali hasła, co Marszałek Terlecki skwitował słowami
 
- „Znowu Pan przeszkadza, przed chwilą Pan pouczał posłów o moralności a zachowuje się Pan jak chuligan” -