joomla templates top joomla templates template joomla

Przedstawiciele KO wezmą udział w wirtualnym spotkaniu z premierem. Przedstawią pięć postulatów do naprawy służby zdrowia

info: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityka

 
Borys Budka zapowiedział, że dwoje posłów Koalicji Obywatelskiej weźmie udział w wirtualnym spotkaniu z premierem Morawieckim. Podczas spotkania ma zostać omówiona aktualna sytuacja służby zdrowia.
 
Poseł Michał Szczerba i przewodnicząca senackiej komisji zdrowia Beata Małecka-Libera mają przedstawić pięć postulatów potrzebnych do wyprowadzenia służby zdrowia z kryzysu.
 
 
- To premier Morawiecki i jego rząd jest odpowiedzialny za to, co dzieje się teraz w służbie zdrowia. Jako odpowiedzialni parlamentarzyści będziemy na dzisiejszym spotkaniu obecni. Nasze pięć postulatów jest niezbędnych do wyprowadzenia służby zdrowia z kryzysu. Pięć miliardów złotych na służbę zdrowia. Sto tysięcy testów dziennie. 10 milionów szczepionek na grypę. Dostęp do służby zdrowia. Czas powiedzieć prawdę Polakom – stwierdził Borys Budka.
 
Po kontakcie z osobą zarażoną COVID-19, dziś premier Mateusz Morawiecki udał się na kwarantannę i czeka na wyniki testów na obecność koronawirusa.