joomla templates top joomla templates template joomla

Sławomir Nitras upomiał protestujących, by mniej przeklinali. Odpowiedzili mu "Wypi.." - "Ludzie sobie znajdą kogoś, kto ich poprowadzi, jak Wy nie potraficie"

Agencja/eReporter24, twiter; fot; archiwum/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityka

 
Sławomir Nitras upomina protestujących na ulicach oraz wypowiadających się w mediach, aby nie używali wulgaryzmów, bo to zraża i „nie służy sprawie”. W języku, przed którym przestrzegał, odpowiedziała mu jedna z internautek. 

Przed agresywnym zachowaniem i używaniem wulgaryzmów przestrzegał poseł KO Sławomir Nitras, bo jak pisał - to nie „służy sprawie”.
 
 
- „Martwię się, że radykalizm, bluzgi na antenie tv czy na ulicy nie służą sprawie. Można zyskać wsparcie osób na co dzień milczących albo je stracić. Kaczyński będzie chciał przedstawić protestujące jako garstkę radykałów najlepiej skłóconych. Nie wpadnijmy w te pułapkę” - napisał w mediach społecznościowych. 
 
 
Na odpowiedź nie czekał długo. Odpisała mu jedna z internautek, określająca się jako kochająca książki i brzydząca się Kościołem katolickim. 
 
- „Jasne, ku***. Siedźcie se dalej cicho. Ludzie sobie znajdą kogoś, kto ich poprowadzi, jak Wy nie potraficie. Jak Cię Sławek szanowałam, tak Ci dziś powiem - Wypier***aj! -