joomla templates top joomla templates template joomla

Chełmża, Warszawa, Poznań. "Ręce precz od kościoła". Mieszkańcy wielu miast, kibice w różnych częściach kraju bronią świątyń przed atakami. "Ludzie nie chcą się już biernie przyglądać na zdziczenie"

Agencja/eReporter24; twitter; fot: https://www.facebook.com/Che%C5%82m%C5%BCy%C5%84scy-Legioni%C5%9Bci-743412209039454 włącz . Opublikowano w Kraj polityka

 
Mieszkańcy wielu miast organizują się aby wspólnie odeprzeć agresję na ich kościoły przez lewicowych ekstremistów. - "Kibice z Chełmży nie walczą z kobietami i ich protestem, ale nie pozwolą pod pretekstem protestu niszczyć zabytków i świętych miejsc, które dla znacznej części obywateli są bardzo ważne" - czytamy na stronie jednego z nich.
 
"Gorący okres w Polsce trwa , każdy z nas widział czerwone błyskawice na profilach naszych znajomych. My jako Chełmżyńscy Legioniści postanowiliśmy odnieść się do całej sprawy. Sam cel protestu większość z nas raczej popiera, większość z nas solidaryzuje się z kobietami ale nie można pozwolić lewakom, żeby wykorzystali tę sytuację i pod pretekstem możliwe słusznego protestu niszczyli zabytki i święte miejsca które dla znacznej części obywateli są bardzo ważne. Dla lewakow z antify te protesty to tylko przykrywka do działania i niszczenia tego, co dla nas ważne. Te działania które zaobserwowaliśmy w innych miastach są na niekorzyść kobiet, które walczą o swoje przekonania! Apelujemy do wszystkich protestujących- Walczcie, manifestujcie macie do tego prawo ale zostawcie w spokoju pomniki, zabytki, kościoły i wszystkie inne miejsca które nic w tym wszystkim nie zawiniły a dla innych ludzi odgrywają nierzadko bardzo ważną rolę w życiu. Walczcie z głową, nie dajcie się ogłupić lewackim prowokatorom bo to nie przyniesie wam pożądanego efektu. Podczas Chełmżyńskiego marszu zbieramy się pod kościołem i w ciszy pilnujemy naszej starej konkatedry przed możliwymi pomysłami lewaków z innych miast ale na szczęście sam Marsz przebiegł bez żadnych prowokacji, Chełmża pokazała klasę. Brawo dla protestujących kobiet i mężczyzn. Większe miasta powinny się uczyć" - czytamy na profilu legionistów z Chełmży.