joomla templates top joomla templates template joomla

Kompromitacja Borysa Budki. Jego żona „chciała zapłacić” za stanowisko wiceprezydenta Gliwic. Twierdzi też, że wie jak wygrywać chociaż nic jeszcze nie wygrał

źródło: RMF24/youtube włącz . Opublikowano w Kraj wywiady

To był raczej jeden z tych trudniejszych wywiadów posła PO Borysa Budki, który startuje w wyborach na Przewodniczącego PO, który jak sam mówi wie „jak wygrywać” chociaż jak ripostuje mu redaktor Robert Mazurek nic jeszcze do tej pory nie wygrał. 
 
 
Borys Budka oficjalnie zadeklarował swój start w wyborach na Przewodniczącego Platformy Obywatelskiej, jak się jednak okazuje czarne chmury zawisły nad posłem i jego otoczeniem, w tym nad jego żoną z czego się tłumaczyl w trakcie rozmowy w RMF24 z Robertem Mazurkiem.
 
 
Mowa tutaj o sprawie, która skierowana został już do sądu i o kandydacie na prezydenta Gliwic popieranym przez Koalicję Obywatelską, o  Adamie Neumannie, który twierdzi, że działaczka PO Katarzyna Kuczyńska-Budka, prywatnie małżonka Borysa Budki, składała mu propozycje pomocy finansowej w kampanii w zamian za stanowisko wiceprezydenta.
 
Kandydat na przewodniczącego PO wie również jak wygrywać wybory, okazuje się jednak, że jeszcze nic nie wygrał - ripostuje mu prowadzący audycję w RMF24 Robert Mazurek.
 
W części internetowej wywiadu było jeszcze trudniej, a rozmawiano o KRS, a także groźbach Grzegorza Schetyny w stosunku do niezawisłych sędziów.