joomla templates top joomla templates template joomla

Grodzki zbudował swoją pozycję na kłamstwie. Nikt mu nie proponował stanowiska ministra, bo był nieprzydatny. Nie potrafi nawet podać nazwiska osoby, która mu to proponowała - mówi Stanisław Karczewski

info/video/foto: youtube /Radio ZET włącz . Opublikowano w Kraj wywiady

 
- „Nikt Grodzkiemu nie proponował stanowiska ministra. Niech poda nazwisko, czego nie potrafi zrobić” - Marszałek Karczewski dodał, że jest pewny tego co mówi bo to on prowadził rozmowy, ale zupełnie z kimś innym.
 
 
- Marszałek Grodzki, którego poglądy są znane nie był nigdy brany pod uwagę, bo nie był by przydatny na tym stanowisku dla PISu - mówił w wywiadzie dla Radia ZET Marszałek Stanisław Karczewski.
 
 
Były Marszałek Senatu Pytany o incydent do jakiego doszło przed Sejmem z udziałem urzędniczki, która zderzyła się z operatorem kamery odpowiedział, że za jego czasów kobiety przepuszczał przodem i to, że kobieta musiała „gonić” za marszałkiem Grodzkim jest nowym standardem czy zwyczajem. Jak dodał Stanisław Karczewski w kontekście  wypowiedzi Marszałka Grodzkiego o stanie zdrowia urzędniczki:
 
- „Proponuję Panu grodzkiemu co to jest wstrząśnięciu mózgu, a co uraz głowy  -  
 
Marszałek Karczewski spytany. w kontekście oskarżeń pod adresem Marszałka Grodzkiego. czy nie obawia się o to, że zgłosi się ktoś kto mu dał łapówkę powiedział:
 
- „Ja nie obawiam się” -
 
Jak zaznaczył Stanisław Karczewski, wszystkich którzy przychodzili z kopertami wyrzucał, ale zdarzało się że przyjął kiedyś kurę, może nawet kilka w życiu z tym, że w ramach podziękowania i już po wykonanym zabiegu.