joomla templates top joomla templates template joomla

Udało się złamać hasło do utajnionych dokumentów Komisji Millera. Hasło złamał prof. Kazimierz Nowaczyk. Hasłem Komisji było słowo „dupa”

Agencja/eReporter24; video: TV Republika włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

 
Prof. Kazimierz Nowaczyk porównał w rozmowie w TV Republika stan prac jakie zrealizowane zostały w ramach podkomisji Antoniego Macierewicza i Millera. Ekspertowi udało się złamać hasło do danych, które zawierały utajnione dane dotyczące ofiar katastrofy. Tym hasłem było słowo „dupa”.
 
W trakcie rozmowy w TV Republika prof. Kazimierz Nowaczyk omawiając dane zawarte w nowym raporcie, jakiego tezy zaprezentowane zostały w trakcie zeszłotygodniowej Komisji Obrony Narodowej, odniósł się do prac realizowanych przez komisję Millera. Ja stwierdził komisja, w której pracuje:
 
- „Przeprowadziła analizę ciał i obrażeń ofiar katastrofy. Nie tylko znaleziono wszystkie możliwe części ciał ofiar, bo zostały one straszliwie rozdrobnione, ale znaleziono też miejsca i przyporządkowano ofiarom poszczególne miejsca w samolocie co jest bardzo ważnym etapem katastrofy lotniczej samolotu. Jest zalecana przez w dokumentacji” - mówił 
 
 
Prof. Kazimierz Nowaczyk porównał zakres prac komisji, której jest uczestnikiem, a która przyporządkowała ponad 60-osobą miejsce w samolocie ze stanem zaawansowania prac komisji Millera, która zajmowała się ciałami zaledwie dwóch osób - jak twierdzi.
 
- „Komisja Millera dokonała analizy i zebrała dokumenty załogi samolotu i tak jakoś dziwnie się złożyło gen. Błasika i nikogo więcej. Zaskoczyło mnie to, ale była też rzecz, która mnie zaszokowała i o której muszę w końcu powiedzieć” – mówił na antenie TV Republika prof. Kazimierz Nowaczyk.
 
Expert zespołu Macierewicza dodał że udało mu się złamać hasło Millera i dostać do zaszyfrowanych dysków z danymi ofiar. 
 
- „Materiały te były materiałami utajnionymi i dokumenty z tych analiz, z badania ciał tych ofiar zostały na dysku zaszyfrowane” - mówił prof. Kazimierz Nowaczyk w programie TV Republika. 
 
Jak się okazuje hasłem dostępu do zaszyfrowanych, tajnych danych było słowo 
 
- „Dupa” - 
 
Zszokowało to prowadzącą program.
 
- „Przyznam, że to jest informacja, która robi piorunujące wrażenie. To chyba pokazuje nastawienie tych, którzy dokonywali badań w ramach komisji Millera” - dodała.