joomla templates top joomla templates template joomla

Tak mocnego przemówinie Ziobro nie miał od lat. PO nazwał partią wspierającą pedofilię, to co mówią dyrdymałami. Wspomniał o planach ułaskawienia pedofila Polańskiego - domyślnie przez Sikorskiego

Agencja Informacyjna eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

- „To co opowiadacie, opowiastki teoretyczne z Uniwersytetów, które mają tyle wspólnego z rzeczywistością, że liczy się nieuchronność liczy się kara maja to s bzdety, nie opowiadajcie takich bzdur” – mówił Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro do opozycji i była to jedna z łagodniejszych jego wypowiedzi w tym dniu w sejmie.

„Wypuśćcie Trynkiewicza, może Pani złożyć nawet wniosek o ułaskawienie” - mówił w sejmie Ziobro do jednej z posłanek odnosząc się zapewne do słów byłego Ministra Spraw Zagranicznych Radosława Sikorskiego, który miał zamiar złożyć wniosek o ułaskawienie w sprawie Polańskiego, który ucieka przed wymiarem sprawiedliwości za czyny pedofilskie jakich się dopuścił. 
 
 
Minister sprawiedliwości argumentował, że „Polacy chcą zaostrzenia kar”, a nieuchronność kary łączy się bezpośrednio z jej wysokością co argumentował w swojej wypowiedzi odnosząc się do wcześniej prezentowanych danych.
 
- „Polacy nie są głupio więc nie opowiada Pani takich bzdur, pokazują to badania”  - mówił Minister.

Po Ziobrze przemawiał wiceminister, który punkt po punkcie mówił - jak to nazwał - o kłamstwach lub niewiedzy przemawiających posłów, wskazując kolejna nieprawdy - jego zdaniem - jakie padły z sejmowej mównicy.