joomla templates top joomla templates template joomla

Sztab Dudy zaciera ręce licząc na to, że Tusk pogrąży kandydatkę PO? „Apelujemy o więcej. Jeżeli tak ma wyglądać wsparcie Donalda Tuska jak do tej pory”

R.z/eSerwis.info. info: youtube/RadioZ; fot: youtube włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2020

Donald Tusk pogrążył PO, zdaniem wielu komentatorów, w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego, pogrąży również kandydatkę PO na Prezydenta? „My apelujemy o więcej. Jeżeli tak ma wyglądać wsparcie Donalda Tuska jak do tej pory. Apelujemy o więcej” - mówił z uśmiechem na twarzy Radosław Fogiel w rozmowie w Radio Z.
 

Donald Tusk wsparł kandydatkę Platformy Obywatelskiej Małgorzatę Kidawę-Błońską. Sztabowcy największego kontrkandydata byłej marszałek nie wyglądają na przejętych, wręcz im to odpowiada.

- „ Donald Tusk już wielokrotnie zapowiadał czy to powrót do polskiej polityki, czy udzielał wsparcia swojej partii, którą kiedyś kierował. Do tej pory nie przekładało się to do tej pory na wyniki” - mówił poseł i członek Sztabu Andrzeja Dudy Radosław Fogiel pytany o ponowne „wejście” do polityki krajowej byłego premiera Donalda Tuska.
 

Członek sztabu Andrzeja Dudy wręcz twierdzi, że zaangażowanie byłego premiera może wręcz zaszkodzić kandydatce Platformy Obywatelskiej na Prezydenta RP.

- „Najbardziej zapadła w pamięci spektakularna porażka jakim miał być wielki wykład Donalda Tuska w maju zeszłego roku został kompletnie przykryty kuriozalnymi tezami przez redaktora Jażdżewskiego” - przypomniał poseł PiS i członek sztabu Andrzeja Dudy.

Przypomnijmy, że przez wielu komentatorów wspomniany wykład był jednym z kluczowych, które przesądziły o przegranej PO i wygranej PiS w kampanii wyborczej. Czy tym razem były premier ponownie „pogrąży PO” w wyborach? W trakcie „historycznego” wykładu na Sali był obecny również Władysław Kosiniak-Kamysz, który zdaniem wielu również bił brawo przemawiającemu obraźliwym językiem redaktorowi.

- „My apelujemy o więcej. Jeżeli tak ma wyglądać wsparcie Donalda Tuska jak do tej pory. Apelujemy o więcej” - mówił z uśmiechem na twarzy Radosław Fogiel w rozmowie w Radio Z.