joomla templates top joomla templates template joomla

Senator powiązany z PO i Nowoczesną wcześniej pozywał hejterów, teraz sam tworzy hejt i nazywa to opinią obrażając wyborców Andrzeja Dudy i samego Prezydenta

Agencja/eReporter24; video: youtube/RMF FM; fot; archiwum włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

 
Senator powiązany wcześniej z Platformą i Nowoczesną przekroczył wszelkie granice. Takiej ilości hejtu, pogardy i nienawiści jak w wypowiedziach Wadima Tyszkiewicza ma nawet w soku z buraka. Oburza to tym bardziej, że za stosunkowo bardziej delikatne wypowiedzi w jego stronę senator pozywał zwykłych wyborców uważając się za ofiarę nagonki i hejtu.
 
- „Oburzał się Pan, kiedy Jarosław Kaczyński mówi np. o gorszym sorcie Polaków?” – pytał prowadzący popołudniową rozmowę w RMF FM.
- „Akurat Kaczyński mówił to jeszcze w emocjach” -
 
odpowiedział Wadim Tyszkiewicz, na co odpowiedział prowadzący rozmowę Marcin Zaborski
 
- „A Pan na chłodno dzieli Polaków”
 
 
Prowadzący w rozmowie wielokrotnie cytował skandaliczne wpisy senatora, który w pewnym momencie obraził samego redaktora stwierdzając, że:
 
- „Czuje się jakby repolonizacja mediów już dotknęła radio” -
 
Jak widać, nie ma znaczenia czy mowa jest w TVP info czy w innego typu stacji, istotne jest czy dziennikarz mówi to i tak jak chce tego przedstawiciel opozycji. Podobne sugestie padały już wcześniej chociażby w stosunku do Polsatu.
 
- „Dzieli Pan Polaków na tych, którzy dali się kupić, sprzedali swój honor i o tych godnych Polakach i Polskach, którzy głosowali na Trzaskowskiego. Jak można inaczej nazwać te słowa jak nie dzieleniem Polaków?” - pytał prowadzący.
 
- „Jak chce Pan przekonać wyborców PiS w przyszłości, aby zagłosowali na opozycję. Myśli Pan, że oni o tym zapomną, że sprzedali swój honor, dali się kupić, dali się upodlić za PiSowskie srebrniki” - pytał prowadzący.
 
W dalszej części Marcin zaborski przytoczył jeszcze bardziej bulwersujące dzielące jeszcze bardziej i dzielące wyborców na lepsze i gorsze. Wadim Tyszkiewicz obraża również wpisami i to notorycznie Prezydenta RP.
 
Senator potwierdził w rozmowie swoje przemyślenia, uważa, że wszystko jest ok.