joomla templates top joomla templates template joomla

Prezydent Poznania finansuje realizacje TV seksedukatorów, z których dowiemy się o „spotkaniach cipek”, „wprowadzaniu gruszki do tyłka”, "debiucie w seksie męsko-męskim" czy „analny musi boleć”

R.z/eSerwis.info. fot: youtube, info: stronazycia.pl; info: Stonewall TV włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

 
Poznański Ratusz przeznaczył 5 tysięcy złotych na realizację zadania publicznego o nazwie Stonewall Tv. Jest to kanał dostępny bez ograniczeń wiekowych, na Youtubie, gdzie seksedukatorzy ze Stonewall udostępniają filmy o takich tytułach jak: „Czy seks analny musi boleć?”, „Jak zrobić sobie lewatywę przed seksem analnym?”, „Jak zadebiutować w seksie męsko-męskim?” i „Kochaj się bezwstydnie. Gadżety dla lesbijek”.
 
- „Kiedy gruszka jest już pełna, no to czas wprowadzić ją sobie do tyłka. Najlepiej użyć do tego celu lubrykantu. Zwykłego lubrykantu, którego używacie do seksu analnego. Należy nałożyć trochę lubrykantu na końcowkę, żeby ona łatwiej wchodziła” – to tylko jeden z fragmentów instruktażowych nagrań grupy Stenwall.
 
 
Konkurs, jego wyniki możemy zoabczyć tutaj:
 
https://bip.poznan.pl/bip/wydzial-zdrowia-i-spraw-spolecznych,32/news/komunikat-publikacji-oferty-realizacji-zadania-publicznego-w-trybie-art-19a-ustawy-z-dnia-24-kwietnia-2003-r-o-dzialalnosci-pozytku-publicznego-i-o-wolontariacie,147759.html
 
 
Filmy nie mają oznaczenia wiekowego, czyli może je oglądać każdy, również dzieci i młodzież. Seksualizacja na koszt mieszkańców Poznania.
 

Teraz grupa Stonewall wypuściła kolejne filmy seksedukacyjne dotyczące seksu lesbijskiego i gejowskiego. Młodzi ludzie mogą dowiedzieć się z nich między innymi, że mogą uprawiać jednorazowy, przygodny seks.
 
„- Czy ten pierwszy raz musi się odbyć z osobą, z którą jesteśmy w związku? Czy musimy być z tą osobą w relacji?

– Absolutnie nie mogę powiedzieć, że odbywa się on tylko w związku ugruntowanym, stabilnym. Może to być seks w postaci pierwszego razu i jednego razu. Nakierowany na jakieś zaistnienie w ogóle młodej osoby w seksie jednopłciowym” – twierdzi seksedukatorka grupy Stonewall.