joomla templates top joomla templates template joomla

Nitras producentem kolejnego fake newsa? Środkowy palec Lichockiej podniecił posła PO, który odebrał go jako „środkowy palec”

R.z/eGrudziadz.pl. fot/video youtube/Polsat News włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Sławomir Nitras producentem kolejnego fake newsy? Środkowy palec Joanny Lichockiej podniecił posła PO, który odebrał go jako „środkowy palec”. Posłanka PiS tłumaczy, że to stopklatka zwykłego odruchu. 
 
 
Sławomir Nitras charakteryzuje się niebywałym talentem i fantacją. Już na początku kadencji opisywaliśmy „Ostry start Budki i Nitrasa”, którzy zaczęli od „produkcji” fake newsa o tym jakoby na stół Marszałka trafiła rezygnacja Prezesa NIK i obecny jeszcze Sejm wybierze jego następcę. 
 
 
Informacja okazała się „snuciem opowieści” i nie znalazła swojego odzwierciedlenia w faktach. Zaprzeczyła temu sama Marszałek Sejmu, jednak ciągnięta przez kolejne tygodnie zyskała swojąwłasną historię. 
 
 
Teraz poseł Platformy Obywatelskiej z jednej stop klatce zauważył „środkowy palec” posłanki Joanny Lichockiej sprawę wyjaśniła sam zainteresowana pokazując gest, który wykonują miliony polskich kobiet, był to gest „poprawy makijażu”, tak przynajmniej wygląda na nagraniu video. 
 
Czy posłanka chciała w ten sposób „przemycić” środkowy palec dla opozycji?
 
Do komisji Etyki Poselskiej trafiły dwa wnioski o ukaranie posłanki PiS Joanny Lichockiej. Jeden z nich złożyła Koalicja Obywatelska, drugi Lewica. A chodzi o gest - uznany przez opozycję za obraźliwy, który posłanka wykonała podczas debaty dotyczącej przeznaczenia niemal 2 miliardów złotych na państwowe media zamiast na onkologię.
 
 
 
Monika Falej z Lewicy oceniła, że Joanna Lichocka naruszyła zasady etyki poleskiej, przez co nie dopełnia przysięgi, którą złożyła.
 
- To zachowanie zasługuje na szczególne potępienie i ukaranie. Takie zachowania nie powinny mieć miejsca. Tu w Sejmie ale i w ogóle w stosunku do każdego z nas – oceniła Barbara Dolniak z KO.
 
Posłanka Lichocka utrzymuje, że nie wykonała obraźliwego gestu, a burza medialna jest wynikiem manipulacji Platformy Obywatelskiej.
 
- Ponieważ wiem, że opinia publiczna może być wprowadzona w błąd, również przez przekaz przemysłu nienawiści Platformy Obywatelskiej, to chciałabym wszystkich tych, którzy poczuli się dotknięci tym gestem, niezamierzonym, przeprosić i wyrazić słowa ubolewania, że dałam asumpt do takiego ataku na Prawo i Sprawiedliwość – dodała.