joomla templates top joomla templates template joomla

Misiło porównał Kidawę-Błońską do „Pretty Woman”. Przypomnijmy była to kobieta "lekkich obyczajów". Były poseł tłumaczy teraz swoje porównanie w internecie

R.Ż/eSerwis.info; TVPinfo, tweeter włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Aktor Richard Gere gościł w polskim Sejmie. Jego zdjęcie z Małgorzatą Kidawą-Błońską do sieci wrzucił były poseł Nowoczesnej Piotr Misiło. Podpisał je „pretty woman”, nawiązując do filmu sprzed niemal 30 lat, który przyniósł aktorowi ogromną popularność. Niezręczność tego porównania natychmiast wytknęli mu internauci. 
 
 
Posłanka Monika Wielichowska z Koalicji Obywatelskiej powiedziała, że to na jej zaproszenie znany aktor przybył do polskiego parlamentu.
 
- "Dostałam sygnał tydzień temu, że do Polski przyjeżdża po raz pierwszy Richard Gere, który odbierał wczoraj w Toruniu nagrodę na jednym z festiwali filmowych; postanowiliśmy, że odwiedzi również parlament" - wyjaśniła.
 
 
Wielichowska poinformowała, że przed wizytą w parlamencie aktor spotkał się z Rzecznikiem Praw Obywatelskich Adamem Bodnarem i z przedstawicielami organizacji pozarządowych.
 
 
W Sejmu aktor spotkał się z wicemarszałek Małgorzatą Kidawą-Błońską. Ich wspólne zdjęcie na swoim koncie umieścił były poseł Nowoczesnej Piotr Misiło.
 
Internauci natychmiast wychwycili niezręczność tego porównania.
 
 
Wyprodukowany w 1990 r. film fabularny „Pretty woman” opowiada o prostytutce (w tej roli Julia Roberts), która spotyka bogatego biznesmena. Ten proponuje jej, aby spędziła z nim tydzień i sowicie jej za to płaci.