joomla templates top joomla templates template joomla

Margot jest katolikiem, a także elektrykiem i jada ze śmietników. Zebrane w zbiórce 400 tys. przeznaczy na imprezy i inną działalność. Ma partnerkę, która ma partnerki, on sam też ma dodatkowego partnera

info: Radio Z/youtube włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

 
Trudno powiedzieć, czy można traktować poważnie wypowiedzi Margot, która raz twierdzi, że nie jest mężczyzną, innym razem, że kobietą, a jeszcze w innym przypadku żadnym z powyższych. W wywiadzie dla radia Z, Michał Sz. ps. Margot twierdzi, że jest katoliczką, a także elektrykiem, oraz jada ze śmietników. Jednocześnie udało mu się zebrać w zbiórce 400 tys, zł, które uważa, że może przeznaczyć na dowolny cel, w tym imprezy. 
 
W sferze prywatnej Margot pochwalił się, że ma partnerkę, która ma inne partnerki, a on sam też dodatkowego partnera. Nie utrzymuje kontaktu z rodziną, wyznaje przemoc i nie szanuje prawa, a z drugiej strony sama krytykuje rzekomą przemoc ze strony policji. Innymi słowy jest typowym anarchistom żyjącym w komunie, a także nie uznającym własności i systemu.
 
 
Z wywiadu dowiadujemy się również, że komuna w jakiej uczestniczy zbiera pieniądze, udało się im zebrać w zbiórce 400 tys. zł. Margot nie zamierza się tłumaczyć z tego na co pieniądze wydaje, czy na imprezy czy innego typu działania, ponieważ darczyńcy jeo zdaniem akceptują co do zasady to co robi i nie widzi potrzeby informowania szerszej opinii publicznej co do wydatkowania środków.