joomla templates top joomla templates template joomla

Kompromitacja Obywatelska, elita narodu jak się określa. Gadżet posłanki Gasiuk-Pihowicz z błędem "Zwolnienie dysyplinarne" - grzmiała posłanka KO z mównicy sejmowej pokazując kartkę

Agencja Informacyjna eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

 
W trakcie dyskusji nad wnioskiem Koalicji Obywatelskiej o wotum nieufności dla ministra Zbigniewa Ziobry poseł Kamila Gasiuk-Pihowicz zachowująca się agresywnie już wcześniej na komisji, na której notorycznie coś wykrzykiwała i przerywała, w sejmie postanowiła wzbogacić swoje wystąpienie o dodatkowe gadżety. - Jest pan najgorszym ministrem sprawiedliwości w historii Polski - grzmiała, po czym zaprezentowała zwolnienie dyscyplinarne. A w zasadzie... DYSYPLINARNE - bo tak napisała na kartce, którą wymachiwała z mównicy sejmowej.

W środę Sejm debatował nad wnioskiem Koalicji Obywatelskiej o wyrażenie wotum nieufności wobec ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Uzasadniająca ten wniosek Gasiuk-Pihowicz prezentowała z mównicy sejmowej kartkę z napisem: "Zwolnienie dysyplinarne" - z błędem.
 
 
- Przekazuję je panu w imieniu milionów Polaków, którzy mają dość przymykania oczu na afery z udziałem ludzi PiS. Przekazuję je panu w imieniu milionów Polaków, którzy mają dość upolityczniania sądów, mają dość upolityczniania prokuratury i wykorzystywania jej do partyjnych celów, mają dość niszczenia europejskich standardów i wprowadzania tu w Polsce standardów znanych dotychczas z Rosji i Białorusi - mówiła posłanka.
 
Poseł Koalicji Obywatelskiej zaprezentowała kartkę z błędem i zapewne chodziło jej o zwolnienie dyscyplinarne. Mało tego, nagłówek tego "zwolnienia" był napisany bardzo dużą czcionką - wpadka rzucała się w oczy, lecz jak widać - nie wszystkim.