joomla templates top joomla templates template joomla

Kim jest celebryta lubiący "młodych chłopców" udzielający się ostatnio w „zwalczaniu pedofilii w kościele”, o którym mówi w wywiadzie Sylwester Latkowski?

R.Ż/eSerwis.info; screen: tweeter włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

W wywiadzie jakiego udzielił Sylwester Latkowski Michałowi Rachoniowi w Polskim Radiu 24, dziennikarz śledczy podjął temat celebryty korzystającego z usług niepełnoletnich chłopców jednej z agencji towarzyskich z Warszawy. Kim jest ów celebryta bisex, który obecnie „bardzo zwalcza pedofilię, ale w Kościele”, który jak sugeruje Latkowski może być pedofilem? 
 
 
Sylwester Latkowski udzielił wywiadu Michałowi Rachoniowi w Polskim Radio 24, którego tematem była pedofilia wśród celebrytów, dziennikarzy i innych środowisk ukazywanych w materiale filmowym dziennikarza. Redaktor nawiązał do publikowanego jakiś czas temu materiału dotyczącego jednej z agencji towarzyskich mających zatrudniać nieletnich chłopców, a także celebryty, geja, bisexa, który miął z usług tej agencji korzystać i wybierać każdorazowo najmłodszych chłopców mogących być – jak sugeruje dziennikarz - być niepełnoletnimi.  
 
W dalszej części wywiadu dziennikarz przeszedł do konkretnego przypadku celebryty, który zajmuje obecnie stanowisko i ostro ma krytykować pedofilie w kościele.
 
- "Tam był jeden akapit poświęcony jednemu celebrycie, ale nie o to chodzi. To jest jego sprawa, że jest gejem, biseksem - bo on się sprzedaje na zewnątrz jako nawet nie biseks, tylko miłośnik kobiet. Okazuje się, że korzysta z tej agencji. Problem jest taki, że odbywa się to w ten sposób, że przywożeni są chłopcy specjalnie przygotowani, bo on ma pewne upodobania – i on wybiera zawsze najmłodszego. Czyli agencja nie przestrzega tych 18 lat, wiadomo, że podaje tych najmłodszych" - mówił Latkowski. 
 
 
 
Kim jest tajemniczy celebryta, który miał korzystać z usług nieletnich chłopców warszawskiej Agencji? Jak kontynuował dziennikarz:
 
-„Pamiętam, jak z pretensjami jeden z szefów nadzorujących karierę tego człowieka zarzucał mi, że ciągle go (celebrytę) atakuję. Powiedziałem mu wprost: niech on zacznie kontrolować dowody osobiste w czasie tych swoich castingów, bo on tego nie robi" 
 
jak dodał dziennikarz 
 
- "Za to widzę ostatnio, że (celebryta) bardzo zwalcza pedofilię, ale w Kościele. To chciałbym, żeby tak samo zajął się tą inną pedofilią" - mówił Sylwester Latkowski w Polskim Radio 24.