joomla templates top joomla templates template joomla

Kiedyś Lepper stawał na trybunie, teraz Sejm ma Budkę i zamiast Samoobrony antydemokratyczną Platformę Obywatelską. Blokują mównicę, rzucają oszczerstwa, niszczą gospodarkę i Polskę

R.z/eGrudziadz.pl. fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

 
Po czasach Samoobrony mogło się wydać, że nic bardziej egzotycznego Polskiego parlamentaryzmu już nie spotka. Nic bardziej mylnego, okazuje się że po latach przekształceń, miksowania się z innymi ugrupowaniami, o których już nikt nie pamięta, lub które nigdy nie powstały tak jak tajemnicza Inicjatywa bez poparcia chociażby posłanki Nowackiej, Platforma Obywatelska stała się bardziej wybuchowa niż Samoobrona z Borysem Budka na czele.  
 
Platforma Obywatelska już dawno przebiła swoją pomysłowością Andrzeja Leppera i Samoobronę. Po czasach blokowania transportów ze zbożem, blokowania mównicy sejmowej, czy notorycznego straszenia prokuraturą wydawało się, że bardziej egzotyczne ugrupowanie nie zasiądzie już w Sejmie.
 
 
Okazuje się jednak, że Andrzej Lepper nie osiągnął szczytów jakie są możliwe w polityce. Okazuje się jednak, że Samoobrona miała jeszcze sporą przestrzeń, której nieudało się jej wypełnić.
 
- Po czasach Samoobrony przyszedł czas na egzotyczny twór Koalicję Obywatelską składającą się z resztek Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej, SLD -
 
Blokowanie mównicy przez Samoobronę pobiła Platforma Obywatelska pobiła ustanawiając rekord po 70 dniach. Notoryczne wnioskowanie o przerwę, destrukcyjne działania, przebijają w każdym calu Samoobronę. 
 
W szeregach Platformy Obywatelskiej - o co zadbał Grzegorz Schetyna - nie ma już żadnego posła, który potencjalnie by mógł przejść do innego ugrupowania. Po latach selekcji, outowania merytorycznych posłów pozostali już tylko tacy, których prawdopodobnie żadne ugrupowanie już nie przyjmnie, chociaż pojawiające się doniesienia o:
 
- Rozbiorze Platformy Obywatelskiej - 
 
Przegrana kandydata na Prezydenta Platformy Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego - o ile taka nastapi -  będzie prawdopodobnie pierwszym dniem "rozbioru PO".