joomla templates top joomla templates template joomla

Czy wyborcy Koalicji Obywatelskiej są mniej rozgarnięci niż przedszkolaki i mają problemy z postawieniem krzyżyka w odpowiedniej kratce? Pytał Robert Mazurek

info: youtube/RMF24 włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Czy wyborcy Koalicji Obywatelskiej mają problemy z postawieniem krzyżyka w odpowiedniej kratce? Po złożeniu protestów do Sądu Najwyższego pojawiły się komentarze dotyczące w tym Przewodniczącego PKW.
 
 
- „Czy wy naprawdę uważacie, że wyborcy Koalicji Obywatelskiej są mniej rozgarnięci niż przedszkolaki?” - pytał w porannej rozmowie w RMF FM Robert Mazurek
 
 
- „Nie, nie uważam wręcz przeciwnie” - mówił Sławomir Neumann  Platformy Obywatelskiej 
 
na co prowadzący przytoczył słowa Przewodniczącego PKW
 
- „Robiliśmy badania wśród przedszkolaków i 70% dzieci rozumiało, gdzie postawić krzyżyk. Dlaczego osoba dorosła nie jest w stanie pojąć, że trzeba postawić krzyżyk w kratce” - mówił przed kilku dniami Przewodniczący PKW Wiesław Kozielewicz.
 
Przewodniczący PKW komentował w ten sposób protesty składane przez Koalicję Wyborczą do Sądu Najwyższego dotyczące kratek na liście wyborczej i braku informacji w instrukcji na dole formularza mówiącego o tym, że krzyżyk należy postawić z lewej strony.