joomla templates top joomla templates template joomla

W pierwszym rzędzie "maszerowała" z obrońcami demokracji. Przestała się podobać po zaprzysiężeniu członka TK. Olejnik i Marcinkiewicz „kpią” z Prezes Gersdorf

Tomasz Węgrzyn/eSerwis.info; fot: Archiwum/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Na uroczystości powołania przez prezydenta Andrzeja Dudę nowo wybranego sędziego Trybunału Konstytucyjnego pojawiła się Małgorzata Gersdorf Pierwsza Prezes Sądu Najwyższego ikona Obrońców Demokracji, która do tej pory maszerowała razem z KOD-em w obronie Sądu Najwyższego jako przeciwnik postępujących w zmian sądownictwi

Wydało się? PO, poseł Neumann podsłuchuje, śledzi PiS i Kaczyńskiego. Potwierdził to w "Kawie na ławę". Będzie wniosek do prokuratury?

włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Zdaniem „totalnej” opozycji to PiS inwigiluje opozycję, społeczeństwo, a nawet pozbawia ludzi prawa do prywatności, wolności zgromadzeń itp. Okazuje się że nic bardziej mylnego i to właśnie opozycja „inwigiluje” Jarosława Kaczyńskiego, a także PiS. Potwierdza to poseł PO Sławomir Neuman w programie „Kawa na Ławę” prowadzonym przez Bogdana Rymanowskiego.

Opozycja sięgnęła sondażowo takiego dna, że niedługo PiS będzie musiał walczyć sam ze sobą w wyborach. Polacy nie lubią krzykaczy, awanturników

T.W./eSerwis.info; fot: Archiwum/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Wszystkie kolejne wygrane swojego czasu Platformy Obywatelskiej wiązały się ze spokojem i ograniczoną reakcją na ataki opozycji. PiS odrobił lekcję widząc, że obywatele nie lubią krzykaczy, awanturników czy ignorantów z pustym przekazem i dzięki temu przebija sondażach opozycję. 

Premier Beata Szydło „zrugała” jak chłopca prezydenta Francji Emmanuela Macrona. Takiej odpowiedzi raczej się nie spodziewał

Artix/eSerwis.info; fot/video: RUPTLY/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Takiej odpowiedzi na „zaczepki” w stosunku do Polski w kontekście nowych zasad jakie maj objąć pracowników delegowanych, prezydent Francji Emmanuel Macron raczej się nie spodziewał. Polska premier poleciła prezydentowi zająć się sprawami własnego kraju i nazywa go „arogantem”, oraz posądziła o brak doświadczenia, zachęcając niemal do nadrobienia braków i nauki? 

Rzekome tysiącach zgłoszeń na stronie Misiewiecze.pl. W praktyce to ledwo 217 osób w całym kraju. Z tego połowa posiada odpowiednie kwalifikacje, wykształcenie, zawodowe doświadczenie

T.W/eSerwis.info; video/foto: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Liczba nieco ponad 200 nazwisk tzw. „Misiewiczów” od dłuższego już czasu nie rusza z miejsca. Mimo rzekomych tysięcy zgłoszeń, w praktyce jest to ledwo nieco dwieście osób w całym kraju, z czego wielu nich posiada odpowiednie kompetencje, kwalifikacje zawodowe, staż i doświadczenie.

Klapa czy sukces polityczny? Platforma dwoi się a nawet troi aby zwiększyć frekwencję kupując reklamę na facebooku

Tomasz Węgrzyn/eSerwis.info; foto: screen facebook włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Zalew reklamy na facebooku propagującej 7-majowy marsz pod szczytnym hasłem "Jesteśmy i będziemy w Europie" nie może być niezauważony. Facebook do tej pory to instrument głównie ludzi młodych, a brak tych właśnie często zarzuca się opozycji mówiąc, że organizowane marsze to "marsze emerytów". 

"Nobel" niemal pewny. PO tworzy nową matematykę, 130 tys. to mniej niż 106 tys. Poseł Kierwiński ma braki w nauce liczenia, albo szuka tych co uwierzą

Tomasz Węgrzyn/eSerwis.info; fot: Archiwum/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Hitem Platformy Obywatelskiej ostatnich dni miała być informacja wedle której Siły Zbrojne Rzeczypospolitej miały ulec uszczupleniu o 20 tys., zawodowych żołnierzy. PO jednak zapomniała w swoim przekazie dodać, że chodziło o wirtualne 20 ty. a nie faktycznych ludzi, których w wojsku nigdy nie było i byli oni tylko w sferze „marzeń” wirtualnym zapisem w dokumentach MON.

Timmermansa i jego szef „alkoholik” rozbijają Unię. Jedyny ich sukces to Brexit? Rada Europejska narobiła bałaganu wybierając go i powinna go zwolnić?

włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Gdyby zapytać przeciętnego obywatela Unii Europejskiej jakie jest największe „osiągnięcie” aktualnych władz Unii Europejskiej to zapewne jednym z niewielu by był Brexit, który niewątpliwie spowodowany jest „dziwaczną” polityką władz unijnych w tym Komisji Europejskiej, która coraz bardziej staje się problematycznym ciałem dla wielu krajów unijnych. 

Donald Tusk raz przyjechał do prokuratury i już się „zmęczył”. Zbigniew Ziobro był przesłuchiwany za czasów PO w ponad 60 sprawach!! Nigdy nie zasłaniał się immunitetem

T.W./eSerwis.info; foto,video: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Po jednej wizycie w prokuraturze w charakterze świadka Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk już zapowiedział, że może skorzystać z „immunitetu”. Tymczasem za czasów Platformy Obywatelskiej Zbigniew Ziobro był przesłuchiwany dziesiątki razy w ponad 60 różnych sprawach i nie zasłaniał się immunitet posła czy europosła. 

To był prawdziwy cud nad Wisłą. W tym dniu zniknęło 200 tys. osób. Gdzie się podziali policzeni przez warszawski Ratusz demonstranci?

Tomasz Węgrzyn/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

W pierwszym momencie bez analizy nagrań marsz 7 maja robił prawdziwe wrażenie. .. Do czasu aż dziennikarze policzyli liczbę maszerujących uczestników, wtedy okazało się, że nie tylko sama idea marszu jest wirtualnym problemem, ale również liczby podawane przez warszawski Ratusz pochodzą również z wirtualnej rzeczywistości. 

Kasował miliony z naszych podatków. Zobacz jaki poziom prezentuje obecnie Tomasz Lis

R.Ż/eSerwis.info; screen: onet.tv włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

– „Czy jest głową Państwa i pierwszym obywatelem ktoś, kto zachowuje się, jakby głową Państwa i pierwszym obywatelem był ktoś zupełnie inny?” – Pyta Tomasz Lis we wstępnym słowie nowego programu redaktora tygodnika Newsweek pokazywanego w ONET.TV 

Platforma Obywatelska się rozpada mówi Jan Rokita

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

- Każdy system wyborczy ma swoje wady i zalety. Problemem politycznym Polski nie jest to, że żyjemy w świecie JOW w którym posłowie mają nadmiar niezależności. Prawdziwym problemem jest to, że dwie wielkie partie, które dominowały przez 8 lat to są partie, które stworzyły pewien model parlamentarzysty, który jest pozbawiony mózgu, woli, wiary w cokolwiek..