joomla templates top joomla templates template joomla

Donald Tusk raz przyjechał do prokuratury i już się „zmęczył”. Zbigniew Ziobro był przesłuchiwany za czasów PO w ponad 60 sprawach!! Nigdy nie zasłaniał się immunitetem

T.W./eSerwis.info; foto,video: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Po jednej wizycie w prokuraturze w charakterze świadka Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk już zapowiedział, że może skorzystać z „immunitetu”. Tymczasem za czasów Platformy Obywatelskiej Zbigniew Ziobro był przesłuchiwany dziesiątki razy w ponad 60 różnych sprawach i nie zasłaniał się immunitet posła czy europosła. 

Rzekome tysiącach zgłoszeń na stronie Misiewiecze.pl. W praktyce to ledwo 217 osób w całym kraju. Z tego połowa posiada odpowiednie kwalifikacje, wykształcenie, zawodowe doświadczenie

T.W/eSerwis.info; video/foto: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Liczba nieco ponad 200 nazwisk tzw. „Misiewiczów” od dłuższego już czasu nie rusza z miejsca. Mimo rzekomych tysięcy zgłoszeń, w praktyce jest to ledwo nieco dwieście osób w całym kraju, z czego wielu nich posiada odpowiednie kompetencje, kwalifikacje zawodowe, staż i doświadczenie.

Klapa czy sukces polityczny? Platforma dwoi się a nawet troi aby zwiększyć frekwencję kupując reklamę na facebooku

Tomasz Węgrzyn/eSerwis.info; foto: screen facebook włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Zalew reklamy na facebooku propagującej 7-majowy marsz pod szczytnym hasłem "Jesteśmy i będziemy w Europie" nie może być niezauważony. Facebook do tej pory to instrument głównie ludzi młodych, a brak tych właśnie często zarzuca się opozycji mówiąc, że organizowane marsze to "marsze emerytów". 

Sojusz chce sprawdzenia zagranicznych podróży wszystkich posłów

sld.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

SLD uzupełnił wniosek do prokuratury w sprawie nadużyć finansowych przy rozliczaniu zagranicznych podróży, których miało dopuścić się trzech byłych posłów PiS. Sojusz chce, aby teraz śledczy sprawdzili wszystkich posłów, którzy wyjeżdżali prywatnymi samochodami w służbową podróż za granicę, a potem pobierali z Sejmu zwrot za poniesione koszty.

„Mamy dość niszczenia i podpalania stolicy”

sld.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Nie ma zgody na to, aby w dniu Święta Niepodległości, Warszawiacy bali się wyjść z domu, bo na ulicach szaleją rzezimieszki – ocenił wtorkowy Marsz Niepodległości, podczas którego doszło do zamieszek, rzecznik prasowy SLD Dariusz Joński, a kandydat lewicy na prezydenta Warszawy Sebastian Wierzbicki zapowiedział, że „zrobi wszystko, aby więcej do takich marszów w stolicy nie doszło”.

Lewicarazem.org: SLD rozdał warszawiakom książki.

sld.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Lewicarazem.org: SLD rozdał warszawiakom książki. Będzie ich 25 tysięcy!"Warto czytać" - pod takim hasłem działacze SLD, w tym przewodniczący SLD Leszek Miller i kandydat na prezydenta stolicy Sebastian Wierzbicki - rozdawali książki mieszkańcom Warszawy - informuje portal wyborczy Lewicarazem.org. 

To był prawdziwy cud nad Wisłą. W tym dniu zniknęło 200 tys. osób. Gdzie się podziali policzeni przez warszawski Ratusz demonstranci?

Tomasz Węgrzyn/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

W pierwszym momencie bez analizy nagrań marsz 7 maja robił prawdziwe wrażenie. .. Do czasu aż dziennikarze policzyli liczbę maszerujących uczestników, wtedy okazało się, że nie tylko sama idea marszu jest wirtualnym problemem, ale również liczby podawane przez warszawski Ratusz pochodzą również z wirtualnej rzeczywistości. 

Kasował miliony z naszych podatków. Zobacz jaki poziom prezentuje obecnie Tomasz Lis

R.Ż/eSerwis.info; screen: onet.tv włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

– „Czy jest głową Państwa i pierwszym obywatelem ktoś, kto zachowuje się, jakby głową Państwa i pierwszym obywatelem był ktoś zupełnie inny?” – Pyta Tomasz Lis we wstępnym słowie nowego programu redaktora tygodnika Newsweek pokazywanego w ONET.TV 

Platforma Obywatelska się rozpada mówi Jan Rokita

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

- Każdy system wyborczy ma swoje wady i zalety. Problemem politycznym Polski nie jest to, że żyjemy w świecie JOW w którym posłowie mają nadmiar niezależności. Prawdziwym problemem jest to, że dwie wielkie partie, które dominowały przez 8 lat to są partie, które stworzyły pewien model parlamentarzysty, który jest pozbawiony mózgu, woli, wiary w cokolwiek..

Idź na wybory!

platforma.org włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

W najbliższą niedzielę wybory. Zdecydujemy o tym kto będzie rządził naszymi małymi ojczyznami. Jeśli nie jesteś przekonany czy warto zobacz spot. Profesor Władysław Bartoszewski ma dla Ciebie argumenty.

Liderzy SLD w Święto Niepodległości: Będzie pomnik Ignacego Daszyńskiego!

sld.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Już wkrótce w Warszawie powstanie pomnik Ignacego Daszyńskiego. Podczas Święta Niepodległości poinformował o tym Leszek Miller wspólnie z wicemarszałkiem Sejmu Jerzym Wenderlichem oraz Sebastianem Wierzbickim, kandydatem na prezydenta stolicy.

Jadwiga Wiśniewska: Rezolucja klimatyczna osłabia nie tylko Polskę...

pis.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Jadwiga Wiśniewska: Rezolucja klimatyczna osłabia nie tylko Polskę, ale i Unię Europejską Komisja Ochrony Środowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Bezpieczeństwa Żywności (ENVI) przyjęła wczoraj zdecydowaną większością głosów projekt rezolucji dotyczący unijnych i światowych celów klimatycznych.