joomla templates top joomla templates template joomla

Kasował miliony z naszych podatków. Zobacz jaki poziom prezentuje obecnie Tomasz Lis

R.Ż/eSerwis.info; screen: onet.tv włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

– „Czy jest głową Państwa i pierwszym obywatelem ktoś, kto zachowuje się, jakby głową Państwa i pierwszym obywatelem był ktoś zupełnie inny?” – Pyta Tomasz Lis we wstępnym słowie nowego programu redaktora tygodnika Newsweek pokazywanego w ONET.TV 

Sojusz chce sprawdzenia zagranicznych podróży wszystkich posłów

sld.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

SLD uzupełnił wniosek do prokuratury w sprawie nadużyć finansowych przy rozliczaniu zagranicznych podróży, których miało dopuścić się trzech byłych posłów PiS. Sojusz chce, aby teraz śledczy sprawdzili wszystkich posłów, którzy wyjeżdżali prywatnymi samochodami w służbową podróż za granicę, a potem pobierali z Sejmu zwrot za poniesione koszty.

„Mamy dość niszczenia i podpalania stolicy”

sld.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Nie ma zgody na to, aby w dniu Święta Niepodległości, Warszawiacy bali się wyjść z domu, bo na ulicach szaleją rzezimieszki – ocenił wtorkowy Marsz Niepodległości, podczas którego doszło do zamieszek, rzecznik prasowy SLD Dariusz Joński, a kandydat lewicy na prezydenta Warszawy Sebastian Wierzbicki zapowiedział, że „zrobi wszystko, aby więcej do takich marszów w stolicy nie doszło”.

Lewicarazem.org: SLD rozdał warszawiakom książki.

sld.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Lewicarazem.org: SLD rozdał warszawiakom książki. Będzie ich 25 tysięcy!"Warto czytać" - pod takim hasłem działacze SLD, w tym przewodniczący SLD Leszek Miller i kandydat na prezydenta stolicy Sebastian Wierzbicki - rozdawali książki mieszkańcom Warszawy - informuje portal wyborczy Lewicarazem.org. 

Miller: Potrzebne jest wzmocnienie pozycji politycznej Polski

sld.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Miller: Potrzebne jest wzmocnienie pozycji politycznej Polski w UniiNasz kraj jest bezpieczny. Ale zagrożone w Polsce jest bezpieczeństwo socjalne wielu polskich rodzin. Aktywna dyplomacja gospodarcza może choć w części to zagrożenie zmniejszyć – powiedział przewodniczący SLD Leszek Miller w sejmowej debacie nad informacją szefa polskiej dyplomacji o zadaniach polskiej polityki zagranicznej w latach 2014-2015. 

Jadwiga Wiśniewska: Cele milenijne UE

pis.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Komisja Praw Kobiet i Równouprawnienia (FEMM) przyjęła opinię na temat nowych Milenijnych Celów Rozwojowych ONZ po 2015 roku dla Komisji Rozwoju (DEVE). „Niestety, prace w komisji zostały zdominowane przez kwestie ideologiczne odsuwając na boczny tor realne problemy kobiet w krajach rozwijających się. 

Platforma Obywatelska się rozpada mówi Jan Rokita

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

- Każdy system wyborczy ma swoje wady i zalety. Problemem politycznym Polski nie jest to, że żyjemy w świecie JOW w którym posłowie mają nadmiar niezależności. Prawdziwym problemem jest to, że dwie wielkie partie, które dominowały przez 8 lat to są partie, które stworzyły pewien model parlamentarzysty, który jest pozbawiony mózgu, woli, wiary w cokolwiek..

Idź na wybory!

platforma.org włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

W najbliższą niedzielę wybory. Zdecydujemy o tym kto będzie rządził naszymi małymi ojczyznami. Jeśli nie jesteś przekonany czy warto zobacz spot. Profesor Władysław Bartoszewski ma dla Ciebie argumenty.

Liderzy SLD w Święto Niepodległości: Będzie pomnik Ignacego Daszyńskiego!

sld.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Już wkrótce w Warszawie powstanie pomnik Ignacego Daszyńskiego. Podczas Święta Niepodległości poinformował o tym Leszek Miller wspólnie z wicemarszałkiem Sejmu Jerzym Wenderlichem oraz Sebastianem Wierzbickim, kandydatem na prezydenta stolicy.

Jadwiga Wiśniewska: Rezolucja klimatyczna osłabia nie tylko Polskę...

pis.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Jadwiga Wiśniewska: Rezolucja klimatyczna osłabia nie tylko Polskę, ale i Unię Europejską Komisja Ochrony Środowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Bezpieczeństwa Żywności (ENVI) przyjęła wczoraj zdecydowaną większością głosów projekt rezolucji dotyczący unijnych i światowych celów klimatycznych. 

Zbigniew Kuźmiuk: Były minister rządu Tuska zachęca...

pis.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Zbigniew Kuźmiuk: Były minister rządu Tuska zachęca do renegocjacji z Rosją... Były minister rządu Tuska zachęca do renegocjacji z Rosją cen gazu 

Miller: To Sejm jest najlepszym miejscem...

sld.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Miller: To Sejm jest najlepszym miejscem do dialogu między rządem a opozycjąPrzewodniczący SLD Leszek Miller proponuje wprowadzenie w Sejmie tzw. godziny pytań do Prezesa Rady Ministrów.