joomla templates top joomla templates template joomla

„Wciąż nie uważam za konieczne wprowadzenie stanu klęski żywiołowej chociaż mamy klęskę żywiołową i jej wprowadzenie oznaczałoby przesunięcie wyborów” słowa Donalda Tuska 2010 rok

info/foto/video: Fakty RMF FM/youtube włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Tomasz Siemoniak wpadł w "sidła" zastawione przez redaktora Mazurka w Porannej Rozmowie w RMF FM. Nie wiele brakowało aby poseł Platformy Obywatelskiej skrytykował nie tego premiera, którego miał na myśli - przerwał mu wypowiedź rozbawiony prowadzący. Poseł starał się wybrnąć z sytuacji udając, że wie o co chodzi redaktorowi.
 
 
- „Państwo są za wprowadzeniem klęski żywiołowej tak?” - spytał w programie Poranna Rozmowa w RMF FM Tomasza Siemoniaka redaktor prowadzący Robert Mazurek, po czym po twierdzącej odpowiedzi posła Platformy Obywatelskiej przytoczył cytat premiera;

- „Wciąż nie uważam za konieczne wprowadzenie stanu klęski żywiołowej chociaż mamy klęskę żywiołową i jej wprowadzenie oznaczałoby przesunięcie wyborów” - mówił Premier w swojej wypowiedzi.

Komentarz słów „premiera” były wiceminister, a potem Minister Obrony Narodowej rozpoczął słowami:

- ” To jest właśnie taka zdumiewająca retoryka, czegoś co jest oczywiste …”

Przerwał mu nieco zdziwniony redaktor Mazurek dodając do swojej wypowiedzi ciąg dalszy.

- „Zapomniałem powiedzieć, jaki to Premier, Donald Tusk ..6 czerwca 2010 roku”

Nie wiele brakowało, a były Minister rządu Donalda Tuska skrytykowałby własne środowisko, własnego przewodniczącego, własny rząd, w którym w tamtym czasie był wiceministrem.