joomla templates top joomla templates template joomla

Klienci Amber Gols sami sobie są winni - taki jest przekaz Donalda Tuska, który twierdzi, że urzędy powiadomiły o ryzyku klientów, działały prawidłowo

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityka

- Żadne z pytań mnie nie zaskoczyło, a przebieg komisji był spokojniejszy niż sądziłem – powiedział Donald Tusk po przesłuchaniu przed sejmową komisją ds. Amber Gold. 
 
 
Przewodniczący Komisji Europejskiej na konferencji prasowej odniósł się także do słów przewodniczącej komicji Małgorzaty Wassermann, która po zakończeniu przesłuchania oceniła, że pokazało ono, że Tusk „nie zdał egzaminu i nie poradził sobie z rządzeniem tak dużym państwem jak Polska”. W ocenie byłego premiera, takie słowa to „kapitulacja komisji”. 
 
- Wydaje się, że te długie miesiące, już lata właściwie pracy tej komisji, ale też prokuratury, która pracuje pod specjalnym nadzorem, pełną kontrolą ministra Ziobry, kiedy się okazało, że nawet tak zorientowane prokuratura i służby nie są w stanie nawet niczego zasugerować negatywnego pod moim adresem, to jedyne co pozostaje, to takie miękkie insynuowanie, że nie do końca panowałem nad państwem – mówił Tusk.