joomla templates top joomla templates template joomla

Grzegorz Schetyna bierze pod uwagę wariant przyspieszenia wyborów

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityka

- Bierzemy pod uwagę wariant przyspieszenia wyborów parlamentarnych i samorządowych. Będziemy gotowi w każdej chwili - zadeklarował Grzegorz Schetyna. Szef klubu PO dodał, że zapowiedziane w ubiegłym tygodniu przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego zmiany.

Żądamy od Szydło informacji, kto prowadzi akcję stygmatyzacji protestujących

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityka

- Żądamy od premier Beaty Szydło informacji, kto prowadzi tę akcję, kto bierze za nią polityczną odpowiedzialność. Nie pozwolimy na to, żeby 27 lat po odzyskaniu przez Polskę niepodległości i suwerenności, prawo w Polsce było łamane przez ekipę rządzącą - powiedział Grzegorz Schetyna. 

Minister edukacji: Nie likwidujemy gimnazjów, przekształcamy je

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Minister edukacji zapewnia, że w ramach reformy żadna szkoła nie może być zlikwidowana, a jedynie przekształcona, np. gimnazjum w podstawówkę czy liceum. Anna Zalewska podkreślała, że tak przewiduje prawo.

Minister edukacji zapowiada podwyżki dla nauczycieli. Premier Szydło kontynuuje przegląd resortów

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Premier Beata Szydło spotkała się z ministrami edukacji, szkolnictwa wyższego i sportu w ramach przeglądu ministerstw. W trakcie wspólnej konferencji prasowej ministrowie przedstawili swoje plany na najbliższe miesiące, a premier Szydło przekonywała, że likwidacja gimnazjów jest prowadzona na "profesjonalnym poziomie". 

Osoby, których wizerunek ujawniono nie protestowały pokojowo. Opublikowano je z inicjatywy policji, zgodę wyraził prokurator referent

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Dementuję, jakoby publikowano wizerunki osób, które w nocy z 16 na 17 grudnia pokojowo protestowały przed Sejmem - oświadczył minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Zdjęcia uczestników grudniowych wydarzeń w czwartek (19.01) zamieściła na stronie internetowej stołeczna policja.