joomla templates top joomla templates template joomla

Osoby, których wizerunek ujawniono nie protestowały pokojowo. Opublikowano je z inicjatywy policji, zgodę wyraził prokurator referent

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Dementuję, jakoby publikowano wizerunki osób, które w nocy z 16 na 17 grudnia pokojowo protestowały przed Sejmem - oświadczył minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Zdjęcia uczestników grudniowych wydarzeń w czwartek (19.01) zamieściła na stronie internetowej stołeczna policja. 

Premier zapowiedziała przegląd ministerstw. Na początek MSWiA

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityka

- Od środy rozpoczynam, razem z ministrami, przegląd resortów, będę spotykać się przed najbliższe dwa tygodnie z szefami poszczególnych resortów, będziemy omawiać to, co zostało zrealizowane, ale i to czego nie podjęto. Będziemy starali się szukać przyczyn tych zadań, które nie zostały zrealizowane w ubiegłym roku - zapowiedziała premier Beata Szydło. 

"Należy pogodzić się z tym, że PiS pozostanie u władzy do końca kadencji" - Sienkiewicz o kryzysie parlamentarnym

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Bartłomiej Sienkiewicz, były szef MSW, nie zgadza się z krytycznymi opiniami na temat opozycji. Jednocześnie uważa, że decyzja o proteście na sali sejmowej została podjęta zbyt pochopnie. - Trzeba pogodzić się z tym, że PiS będzie rządzić do końca kadencji - powiedział Sienkiewicz. 

Mam nadzieję, że rozhisteryzowana opozycja umożliwi nam pracę na sali

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Mam nadzieję, że rozhisteryzowana opozycja umożliwi nam prace na sali - mówiła Beata Mazurek po posiedzeniu klubu PiS w siedzibie partii przy ul. Nowogrodzkiej. Rzeczniczka PiS dodała, że "walka o to, kto jest liderem opozycji, nie zasługuje na to, żeby robić histerię na sali plenarnej".

Platforma Obywatelska strzeliła focha, Petru wycofuje się rakiem

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityka

- Niestety, nie ma porozumienia - mówił szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz po spotkaniu liderów partii z marszałkiem Senatu. - Najpierw PiS zwlekał z tym spotkaniem, potem PO strzeliła focha i nie przyszła na spotkanie, a teraz przewodniczący Nowoczesnej Ryszard Petru rakiem wycofuje się ze swojej propozycji przegłosowania poprawek w Sejmie - dodał.