joomla templates top joomla templates template joomla

Wiceprezes Trybunału Konstytucyjnego: To nie krasnoludki spowodowały ten chaos

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Wiceprezes TK krytykuje zamieszanie wokół Trybunału i mówi, że "można było tego uniknąć". Stanisław Biernat przekonuje, że nawet obecnie - przy dobrej woli - można by było wyjść z kryzysu konstytucyjnego poprzez na przykład zaprzysiężenie sędziów wybranych jeszcze w poprzedniej kadencji Sejmu.

To już drugi wypadek? Premier Beaty Szydło w ostatnim czasie. W Izraelu w zderzeniu dwa pojazdy z kolumny Premier. Ostatnio wypadek miała kolumna Antoniego Macierewicza, a wcześniej Andrzeja Dudy

T.W./eSerwis.info; info: TVP, internet; fot: screen: TVP info włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Premier Beata Szydło uległa już drugiemy w ostatnim czasie wypadkowi. Wcześniej w trakcie pobytu w Izraelu wypadkowi uległy dwa pojazdy z kolumny Beaty Szydło. Wypadkowi uległ niedawno również pojazd z kolumny Antoniego Macierewicza, a wcześniej Prezydenta Andrzeja Dudy.

Na zachód od Wisły PiS nie jest w stanie wygrywać wyborów w miastach

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityka

- Metropolie trzeba budować na czystych zasadach, idąc od dołu, a nie przy pomocy manipulacji prawem wyborczym - mówił Kazimierz Michał Ujazdowski. Powiedział, że "jeśli rząd chce modernizować Polskę, to powinien zaufać samorządowi i dać perspektywę partnerstwa, natomiast śle cały czas sygnały chaosu".

"PO chce przykryć aferę reprywatyzacyjną"

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityka

W czasie burzliwej nadzwyczajnej sesji, Rady Warszawy przegłosowała wniosek o referendum. ws. poszerzenia granic miasta. Miałoby się ono odbyć 26 marca. - Cel tej awantury jest dla nas jasny.