joomla templates top joomla templates template joomla

Uroczystość poświęcenia i przeniesienia krzyża

prezydent.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Podczas dzisiejszego spotkania przedstawicieli Kancelarii Prezydenta RP, Kurii Metropolitalnej Warszawskiej, Związku Harcerstwa Polskiego, Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej oraz Duszpasterstwa Akademickiego św. Anny uzgodniono, że uroczyste poświęcenie i przeniesienie krzyża sprzed Pałacu Prezydenckiego do Kościoła Akademickiego św. Anny nastąpi 3 sierpnia 2010 r. o godz. 13:00.

Miller: Sojusz lewicy z PiS? Na grobie Blidy

sld.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

altJestem zdumiony, że premier Belka dał się tak instrumentalnie wykorzystać przez Platformę Obywatelską - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Leszek Miller. Sojusz lewicy z PiS? To wykluczone. Taki Sojusz musiałby zostać zawarty na grobie Barbary Blidy - powiedział były premier.

Finał konkursu dla dziennikarzy

prezydent.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

W poniedziałek 14 czerwca 2010 roku o godzinie 12.00 w rezydencji Belweder odbędzie się uroczysty finał konkursu dla dziennikarzy prasy lokalnej „Blaski i cienie budowy demokracji lokalnej - wolna i niezależna prasa, gwarantem demokracji i podnoszenia jakości życia publicznego”.

Nadzwyczajne posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego

prezydent.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

altWe wtorek 1 czerwca br., o godz. 12.00 w rezydencji Belweder odbyło się nadzwyczajne posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego. Przedmiotem posiedzenia było rozpatrzenie informacji zanotowanych na rejestratorach pokładowych samolotu Tu-154....

Premier u Lisa

platforma.org włącz . Opublikowano w Kraj polityka

altPremier Donald Tusk powiedział w poniedziałek wieczorem w programie „Tomasz Lis na żywo” w TVP2 , że zostawia sobie "odrobinę sceptycyzmu" wobec przemiany prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. "My ludzie po 50. nie zmieniamy się z dnia na dzień" - powiedział szef rządu.

Napieralski zarejestrował się w spisie wyborców

sld.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

altKandydat Sojuszu Lewicy Demokratycznej na urząd prezydenta RP Grzegorz Napieralski zarejestrował się w Warszawie w spisie wyborców na wybory prezydenckie 2010. Wpis ten umożliwi Napieralskiemu głosowanie poza miejscem zameldowania.

Jarosław Kaczyński: decyzja ws. prezesa NBP powinna zapaść po wyborach

pis.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział w czwartek, że nie ma zastrzeżeń do kandydatury Marka Belki na prezesa Narodowego Banku Polskiego, ale - jak zaznaczył - decyzja w tej sprawie nie powinna być podejmowana 10 dni przed wyborami prezydenckimi.

Komorowski: są efekty pracy RBN

platforma.org włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Prace Rady Bezpieczeństwa Narodowego przynoszą efekty – powiedział marszałek Sejmu Bronisław Komorowski w poniedziałek na spotkaniu z dziennikarzami. Dodał, że jeszcze w bieżącym tygodniu, w czasie posiedzenia Sejmu, zamierza zgłosić jako efekt pracy RBN propozycję tzw. specustawy która...

PiS chce informacji premiera ws. kradzieży pod Smoleńskiem

pis.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Klub PiS chce, by premier Donald Tusk przedstawił w Sejmie w tym tygodniu informację „w sprawie kradzieży dokonanej na ofiarach” katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem - poinformował w poniedziałek rzecznik klubu PiS Mariusz Błaszczak.

Błaszczak: opublikowanie stenogramów nie rozwiało wątpliwości

pis.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Rzecznik klubu PiS Mariusz Błaszczak powiedział we wtorek, że opublikowanie stenogramów z zapisem rozmów załogi Tu-154, nie rozwiało żadnych wątpliwości. Podkreślił, że nieprzekazanie wcześniej rodzinom ofiar zapisów z czarnych skrzynek może budzić olbrzymie wątpliwości.

RAZEM ZMIENIMY POLSKĘ

sld.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

altGrzegorz Napieralski, kandydat Sojuszu Lewicy Demokratycznej na urząd prezydenta RP zaprezentował swoje hasło wyborcze. Brzmi ono: "Razem zmienimy Polskę".

Marek Belka kandydatem na szefa NBP

platforma.org włącz . Opublikowano w Kraj polityka

altProf. Marek Belka jest kandydatem na szefa Narodowego Banku Polskiego. Poinformował o tym w czwartek marszałek Sejmu Bronisław Komorowski, pełniący obowiązki prezydenta. W przyszłym tygodniu kandydatura Belki ma być głosowana w Sejmie.

Drugie posiedzenie RBN

prezydent.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

altDziś o godz. 14.00, w rezydencji Belweder odbyło się drugie posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego. Zgodnie z decyzją Marszałka Sejmu tymczasowo wykonującego obowiązki Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego, członkowie RBN dyskutowali głównie o sytuacji związanej z powodzią.