joomla templates top joomla templates template joomla

"RZUCAMY WYSOKIE OBCASY"

sld.org.pl; prof. Joanna Senyszyn włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

senyszyn: LETNIA AKCJA "RZUCAMY WYSOKIE OBCASY"

Męski szowinizm jest wszechobecny. Jego przejawy są uwarunkowane kulturowo. Bardzo często brutalne akty przemocy wobec kobiet dokonują się ich rękami, co znosi bezpośrednią odpowiedzialność panów życia i śmierci.

Jak trwoga to do Wilanowa

platforma.org włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Andrzej Kołaczkowski: Jak trwoga to do Wilanowa

Niesłusznie posądza się lewicę o ateizm. To przecież ktoś z lewicy zamówił mszę w intencji gen. Jaruzelskiego. Ktoś naprawdę chciał, żeby pomodlono się za duszę generała.

Jerzy Wenderlich we Włocławku

sld.org.pl; Marek Jopp włącz . Opublikowano w Kraj polityka

altW poniedziałek 26 lipca br. na zaproszenie Prezydenta Andrzeja Pałuckiego, przybył do Włocławka Wicemarszałek Sejmu RP Jerzy Wenderlich.

Polscy pomocnicy Rosji

pis.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

W olbrzymiej większości nie są bynajmniej na etatach w Moskwie. Pomagają Rosji, ile wlezie - bo chcą. Bo uważają, że tak trzeba. Bo tak się opłaca. Im oczywiście. Bo nie Polsce, ale akurat dla tych pan i panów pojęcie „Ojczyzna”, „interes narodowy”, „patriotyzm” to sformułowania ze Słownika Wyrazów Obcych...

Miller: Sojusz lewicy z PiS? Na grobie Blidy

sld.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

altJestem zdumiony, że premier Belka dał się tak instrumentalnie wykorzystać przez Platformę Obywatelską - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Leszek Miller. Sojusz lewicy z PiS? To wykluczone. Taki Sojusz musiałby zostać zawarty na grobie Barbary Blidy - powiedział były premier.

Finał konkursu dla dziennikarzy

prezydent.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

W poniedziałek 14 czerwca 2010 roku o godzinie 12.00 w rezydencji Belweder odbędzie się uroczysty finał konkursu dla dziennikarzy prasy lokalnej „Blaski i cienie budowy demokracji lokalnej - wolna i niezależna prasa, gwarantem demokracji i podnoszenia jakości życia publicznego”.

Nadzwyczajne posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego

prezydent.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

altWe wtorek 1 czerwca br., o godz. 12.00 w rezydencji Belweder odbyło się nadzwyczajne posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego. Przedmiotem posiedzenia było rozpatrzenie informacji zanotowanych na rejestratorach pokładowych samolotu Tu-154....

Przegrana państwa polskiego

pis.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Dorota Arciszewska-Mielewczyk: to przegrana państwa polskiego. Sąd okręgowy w Olsztynie zadecydował dziś, że rodziny Moskalików i Głowackich powinny wyprowadzić się z domu obywatelki Niemiec Agnes Trawny.

Polska staje się modna

platforma.org włącz . Opublikowano w Kraj polityka

29 projektów inwestycyjnych o wartości 377 mln euro zakończyła w pierwszym półroczu 2010 r. Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych. Według PAIiIZ zagranicznych inwestycji będzie w Polsce przybywać.

Uroczystość poświęcenia i przeniesienia krzyża

prezydent.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Podczas dzisiejszego spotkania przedstawicieli Kancelarii Prezydenta RP, Kurii Metropolitalnej Warszawskiej, Związku Harcerstwa Polskiego, Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej oraz Duszpasterstwa Akademickiego św. Anny uzgodniono, że uroczyste poświęcenie i przeniesienie krzyża sprzed Pałacu Prezydenckiego do Kościoła Akademickiego św. Anny nastąpi 3 sierpnia 2010 r. o godz. 13:00.

Komorowski: są efekty pracy RBN

platforma.org włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Prace Rady Bezpieczeństwa Narodowego przynoszą efekty – powiedział marszałek Sejmu Bronisław Komorowski w poniedziałek na spotkaniu z dziennikarzami. Dodał, że jeszcze w bieżącym tygodniu, w czasie posiedzenia Sejmu, zamierza zgłosić jako efekt pracy RBN propozycję tzw. specustawy która...

PiS chce informacji premiera ws. kradzieży pod Smoleńskiem

pis.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Klub PiS chce, by premier Donald Tusk przedstawił w Sejmie w tym tygodniu informację „w sprawie kradzieży dokonanej na ofiarach” katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem - poinformował w poniedziałek rzecznik klubu PiS Mariusz Błaszczak.

Błaszczak: opublikowanie stenogramów nie rozwiało wątpliwości

pis.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Rzecznik klubu PiS Mariusz Błaszczak powiedział we wtorek, że opublikowanie stenogramów z zapisem rozmów załogi Tu-154, nie rozwiało żadnych wątpliwości. Podkreślił, że nieprzekazanie wcześniej rodzinom ofiar zapisów z czarnych skrzynek może budzić olbrzymie wątpliwości.