joomla templates top joomla templates template joomla

Jarosław Kaczyński: komisja ws. Stoczni Gdańsk - na razie nie

pis.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

W ocenie Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, trzeba zbadać sprawę prywatyzacji Stoczni Gdańskiej, wykorzystując dostępne procedury, a dopiero gdy one zawiodą, można myśleć o powołaniu w Sejmie komisji śledczej.

Kandydaci KW PiS - województwo mazowieckie

pis.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Kandydaci KW Prawo i Sprawiedliwość w wyborach do PE - OKRĘG NR 5 (obejmujący województwo mazowieckie, bez m.st. Warszawy oraz okalających ją powiatów).

„W Polsce optymalne byłoby 30 województw”

prezydent.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Podczas wizyty na Politechnice Koszalińskiej Prezydent wygłosił wykład „Pytanie o tożsamość młodzieży polskiej w jednoczącej się Europie Narodów", a następnie odpowiadał na pytania studentów.

Europosłowie muszą popisać się wiedzą, nie demagogią

platforma.org włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Czołowi politycy Platformy Obywatelskiej wzywają do merytorycznej debaty przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. Wybrani przez nas europosłowie będą musieli zmierzyć się w najbliższej kadencji z wieloma trudnymi problemami, których rozwiązywanie wymaga poważnej, głębokiej wiedzy i merytorycznego przygotowania.

Lech Kaczyński o roli "Solidarności" w aktywnej walce z kryzysem

prezydent.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Prezydent Lech Kaczyński powiedział dziś na spotkaniu ze związkowcami z "Solidarności" Regionu Ziemi Sandomierskiej, że liczy, iż uda się zmienić politykę rządu wobec kryzysu na bardziej aktywną.

PKW: KKW SLD-UP wystartuje z numerem 6!

sld.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Państwowa Komisja Wyborcza rozlosowała numery list w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojuszu Lewicy Demokratycznej i Unii Pracy wystartuje z numerem 6.

R.Czarnecki złożył pozew przeciwko Wałęsie do sądu w Warszawie

pis.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Ryszard Czarnecki, który ubiega się o ponowny wybór do PE z listy PiS w okręgu kujawsko-pomorskim, złożył w piątek pozew w trybie wyborczym przeciwko Lechowi Wałęsie do Sądu Okręgowego w Warszawie.

Wrocław: Niech żyje wolność w Internecie

sld.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

12 maja br. poseł Lidia Geringer de Oedenberg zorganizowała w swoim wrocławskim biurze poselskim konferencję prasową pt. Wolność w Internecie, czyli przyszłość pakietu telekomunikacyjnego. Konferencja odbyła się w nawiązaniu do głosowania na ostatniej sesji plenarnej w Strasburgu (6 maja br.) oraz szerokiej dyskusji w Internecie dotyczącej Pakietu Telekomunikacyjnego i licznych protestów Internautów.

Ósme uderzenie CBŚ w "grupę paliwową"

policja.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Policjanci CBŚ i funkcjonariusze Wywiadu Skarbowego w Lublinie zlikwidowali kolejną nielegalną rozlewnię oleju i zatrzymali w tej sprawie 11 osób w całym kraju. Była to kolejna, ósma już, realizacja dotycząca odbarwiania oleju opałowego i nielegalnego handlu nim. Tym razem do zatrzymań doszło w Łodzi, Lublinie, Wałbrzychu i Ostrowi Mazowieckiej. W sprawie "grupy paliwowej" zatrzymano już 40 osób. Udowodniono im pranie brudnych pieniędzy na sumę co najmniej 80 milionów złotych.

Angielskie blogowanie. Po polsku ;)

platforma.org włącz . Opublikowano w Kraj polityka

W 80 dni dookoła świata - to już było. Teraz chodzi o to, żeby okrążyć świat nie wyjeżdżając z Londynu. - pisze jeden z polskich emigrantów. Pani Iwona, która wyszła za mąż za muzułmanina pisze, że tęskni za krótką spódnicą. Wśród Polaków mieszkających w Anglii panuje moda na blogi. Po polsku oczywiście.