joomla templates top joomla templates template joomla

Zajęcia seksedukatorów w szkołach - Pornografia to inspiracja, zajęcia 9-latków z prezerwatywami, aborcja usunięcie „zlepu komórek”- w słowach osób polecanych przez Kampanię Przeciwko Homofobii

info: Alarm TVP; fot/video: facebook program Alarm włącz . Opublikowano w Kraj nauka i edukacja

W kolejnym odcinku programu Alarm reporterzy zajęli się tematem seksedukacji dzieci w szkołach i tym co niosą ze sobą takie zajęcie, oraz jakiego typu treści się na nich pojawiają i są przekazywane dzieciom.

- „Na sztandarach piękne hasła, równość, tolerancja, czy sprzeciw wobec przemocy. Wyznawcy ideologii w tęczowych kolorach jednym tchem wymieniają je z postulatem jak najszybszego wprowadzenia w Polsce „seksedukacji” nawet kilkuletnich dzieci” - czytamy w zapowiedzi nowego odcinka programu Alarm w TVP. 

Jak możemy dowiedzieć się z reportażu od podpisania przez prezydenta stolicy Rafała Trzaskowskiego Warszawskiej Karty LGBT temat stał się jednym z najważniejszych w debacie publicznej, wypowiadano w tej sprawie tysiące słów.

- „Nikt nie sprawdził jednak od środka, jak naprawdę wygląda „seksedukacja” najmłodszych. Postanowiliśmy zrobić to my. Wyposażyliśmy nasze reporterki w ukryte kamery i wysłaliśmy do pięciu organizacji propagujących ideologię LGBT. Efekt tych spotkań z „seksedukatorkami” poraża” - informują autorzy programu.
 
 
 
Działające z ukrycia - przedstawiające się jako nauczycielki -  reporterki programu Alarm dotarły do seksedukatorów. Jak słyszymy w materiałach cała „przygoda” z tematem zaczyna się od toleracji, szacunku …
 
- „(edukacja) Zazwyczaj zaczyna się od ogólnych tematów , Wychodzimy z tolerancją, szacunkiem niestosowaniem przemocy. Później kolejne zajęcia o wyborach o samodzielności o bezpieczeństwie wsparciu, o tym, że każdy ma sam prawo decydować. TO jest moment dopiero kiedy się teoretycznei powinno wejść głębiej” - mówi jedna z seksedukatorek.
 
W materiale są podane instrukcje - ze strony edukatorek - jak „przemycać” lub wprowadzać treści gender w trakcie lekcji w tematy z tym nie związane bezpośrednio.
 
 
 
W trakcie reportażu pada pytanie o masturbację czy jest to temat zajęć - odpowiedź brzmi tak.
 
-„To jest stały temat. Podkreślam, ze to jest zdrowe, że to jest dobre dla zdrowia psychicznego. Poznają (uczniowie) że ta eksploracja swojego ciała jest naturalna, biologiczna i wtedy się uspokajają i schodzi im wtedy łatka, że są dewiantami seksualnymi” -
 
mówi seksedukatorka i dodaje, że masturbacja w wieku nastletnim jest tak samo naturalna jak w wieku dziecięcym, a same dzieci
 
- „Doznają w ten sposób rozluźnienia, ponieważ mają bardzo dużo na co dzień stresów np. rodzice, szkoła itd.” -
 
Na lekcjach ma być mowa o tym jak odbywa się mosturbacja przy użyciu prysznica, zabawek erotycznych itp. Jak mówi seksedukatorka. 
 
- „To już .. 4-6 klasy to już oni wiedzą” - dodaje edukatorka jednej z fundacji podsumowując w oparciu - jak nalezy rozumieć - o swoje dotychczasowe doświadczenia zawodowe w tym zakresie, a więc po rozmowach z dziećmi o mosturbacji.
 
W trakcie rozmowy pada też temat aborcji. Tu ma być nakładany nacisk na to, że aborcja dotyczy "zlepu komórek" i jest to "usunięcie płodu", a nie zabicie dziecka, co koliduje z dużą częścią przekonań wielu rodziców w tym katolików. 
 
Cały materiał w VOD na stronie TVP