joomla templates top joomla templates template joomla

Pichcenie z perspektywą!

portal-prasowy.pl ; Click Community włącz . Opublikowano w Kraj nauka i edukacja

altGastronomia i Hotelarstwo to branże, w których stosunkowo łatwo o rozwój i w konsekwencji założenie swojej samodzielnej działalności gospodarczej. Warunek jest tylko jeden – należy być specem w tym co się robi, a Wyższa Szkoła Gastronomii i Hotelarstwa w Poznaniu szkoli samych specjalistów!

Kolejna odsłona kampanii informacyjno-edukacyjnej programu „Wiem, co wybieram”

portal-prasowy.pl ; Questia Sp. z o.o włącz . Opublikowano w Kraj nauka i edukacja

altKampania edukacyjno-informacyjna programu znakowania produktów żywnościowych „Wiem, co wybieram” po raz kolejny uzyskała wsparcie Clear Channel Poland. Dzięki partnerskiemu zaangażowaniu firmy, w lipcu i sierpniu tego roku w 11 największych aglomeracjach Polski pojawi się w sumie 600 nośników typu Citylight promujących program „Wiem, co wybieram”.

Konkurs prac magisterskich

portal-prasowy.pl ; teraz polska włącz . Opublikowano w Kraj nauka i edukacja

altRuszyła V edycja Konkursu „Teraz Polska Promocja”. Na Laureatów konkursu na najlepszą pracę magisterską dotyczącą promocji Polski czekają nagrody pieniężne o łącznej wartości ok. 50.000 zł. Fragmenty nagrodzonych prac będą opublikowane w e-book’u „Teraz Polska Promocja, tom III”.

AFTER MATURA

portal-prasowy.pl; WSB włącz . Opublikowano w Kraj nauka i edukacja

altSzczecińska Bankowa zaprasza na imprezę organizowaną specjalnie dla maturzystów. 30 czerwca maturzyści odbiorą świadectwa, matura już za nimi, więc pora to uczcić!

Ponad 2 000 budowlańców przeszkolonych w ramach Miasteczka Akademia Murowania SILKA YTONG

portal-prasowy.pl; Omega Communication włącz . Opublikowano w Kraj nauka i edukacja

altW profesjonalnych i bezpłatnych szkoleniach zrealizowanych w ramach Miasteczka Akademia Murowania SILKA YTONG uczestniczyło ponad 2200 wykonawców i uczniów szkół ponadgimnazjalnych o profilu budowlanym. Łącznie z oferty Miasteczka skorzystało blisko 3000 osób. W ciągu niepełna dwóch miesięcy strona www.akademiamurowania.pl posiadała już ponad 11 tys. unikalnych użytkowników, a relacje wideo z akcji obejrzano niemal 2500 razy. Akcja Miasteczko Akademia Murowania SILKA YTONG osiągnęła zamierzony cel – propagowanie wiedzy na temat zagadnień związanych z budową domu wśród jak najszerszego kręgu odbiorców.

Kastracja w dniu ślubu?

portal-prasowy.pl ; MindFizzer włącz . Opublikowano w Kraj nauka i edukacja

altCoraz więcej młodych par decyduje się poprosić swoich gości, żeby zamiast kwiatów przekazali pieniądze lub dary na jakiś szczytny cel. Na przykład na zabawki dla dzieci z domów dziecka czy na karmę dla bezdomnych zwierząt. Mało kto w tym dniu myśli o kastracji.

Szkolenia dofinansowane w 80% na Dolnym Śląsku

portal-prasowy.pl ; Edustacja.pl włącz . Opublikowano w Kraj nauka i edukacja

altStałe podnoszenie kwalifikacji pracowników Twojej firmy to inwestycja gwarantująca wymierne korzyści finansowe. Autorskie szkolenia wzmagają identyfikację kadry z firmą poprzez zrozumienie jej strategii i celów działania.

Wyjątkowa akademia malarska w Benmarze

portal-prasowy.pl ; Publicum włącz . Opublikowano w Kraj nauka i edukacja

altJeśli się uczyć i próbować to nie na swojej ścianie – tak w skrócie można streścić cel imprezy, która odbędzie się już w najbliższą sobotę (2 lipca) przed białostockimi marketami białostockiej sieci Benmar.

Absolwenci na start!

portal-prasowy.pl ; Eskadra Publica włącz . Opublikowano w Kraj nauka i edukacja

altStart kariery zawodowej wymaga odpowiednich przygotowań. Przekonują się o tym już tegoroczni absolwenci polskich uczelni, którzy wysyłają do firm swoje aplikacje. Mniejsze szanse na przejście pierwszego etapu rekrutacji mają osoby, które w trakcie studiów skupiały się wyłącznie na zbieraniu zaliczeń i obecności.

Ogólnopolski konkurs wiedzy o bhp rozstrzygnięty

portal-prasowy.pl włącz . Opublikowano w Kraj nauka i edukacja

altArkadiusz Gil, uczeń w zawodzie piekarz w Piekarni Bożeny Witkowskiej i w Rzemieślniczej Szkole Zawodowej w Zamościu (Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie) został laureatem XI edycji Ogólnopolskiego konkursu wiedzy o bezpieczeństwie i higienie pracy dla młodocianych pracowników zakładów rzemieślniczych. Zwycięzca otrzymał skuter, główną nagrodę w konkursie.

Wyzwanie - jakość szkoleń z zakresu IT. Komu dziś potrzebne są certyfikaty IT ? – darmowe warsztaty

portal-prasowy.pl włącz . Opublikowano w Kraj nauka i edukacja

altFirma CTS zaprasza wszystkie zainteresowane osoby pracujące w działach IT lub współpracujące z tymi działami, na darmowe warsztaty on-line. Partnerem merytorycznym warsztatów została CompTIA - niezależna międzynarodowa organizacja certyfikująca w dziedzinie wiedzy informatycznej. Termin i miejsce szkolenia Warsztaty odbędą się 26 maja 2011 roku o godzinie 11.00. O sposobie dołączenia się do warsztatów uczestnicy zostaną poinformowani na parę dni przed terminem.