joomla templates top joomla templates template joomla

SZLACHETNA PACZKA szuka wolontariuszy

red. eSerwis, oraz Natali Kaźmierczak włącz . Opublikowano w Kraj nauka i edukacja

Z przyjemnością informujemy, że zakończyła się rekrutację Liderów SZLACHETNEJ PACZKI w województwie kujawsko-pomorskim! Dzięki Wam udało się zaangażować w projekt aż 26 liderów, którzy podejmą wyzwanie zorganizowania lokalnych struktur i przeprowadzenia akcji w swoim rejonie.

Pomoc humanitarna według UNICEF

portal-prasowy.p ; UNICEF włącz . Opublikowano w Kraj nauka i edukacja

altJuż w najbliższy piątek, 19 sierpnia obchodzimy Światowy Dzień Pomocy Humanitarnej. UNICEF jest zwykle pierwszą organizacją spieszącą z pomocą dla ofiar klęsk żywiołowych i konfliktów zbrojnych. Dzięki wsparciu 12 mln darczyńców z całego świata i także z Polski, każdego roku ratuje życie 7 mln dzieci.

Inauguracja wielkiego konkursu w dziedzinie hodowli nowych odmian roślin

portal-prasowy.pl ;Ubifrance włącz . Opublikowano w Kraj nauka i edukacja

altVEGEPOLYS, wiodący francuski klaster z zakresu innowacji ogrodniczych, otwiera wielki europejski konkurs hodowli nowych odmian roślin. W celu zachęcenia do wprowadzania innowacji w tej dziedzinie, która jest jednym z najważniejszych kierunków działalności tego klastra o światowym zasięgu w dziedzinie produkcji roślinnej, VEGEPOLYS nawiązał współpracę z organizatorem

Dobry pracownik filarem sukcesu firmy.

portal-prasowy.p ; Zielona Linia włącz . Opublikowano w Kraj nauka i edukacja

altDobry pracownik filarem sukcesu firmy. Jak go znaleźć, aby nic nas to nie kosztowało? Dobry pracownik filarem sukcesu firmy. Jak go znaleźć, aby nic nas to nie kosztowało?

Zarówno wielkie koncerny, jak i małe firmy mają ten sam problem: Jak znaleźć odpowiednich pracowników?

”W drodze na ratunek” w Światowym Dniu Pierwszej Pomocy 2011

portal-prasowy.pl ; Roto włącz . Opublikowano w Kraj nauka i edukacja

altW 2000 roku Organizacja Międzynarodowego Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca ustanowiła Światowy Dzień Pierwszej Pomocy, który obchodzony jest w drugą sobotę września. W tym dniu organizuje się różnego rodzaju eventy, podczas których aranżowane są pokazy pierwszej pomocy.

Ponad milion złotych od Polaków na rzecz Rogu Afryki

portal-prasowy.pl ; UNICEF włącz . Opublikowano w Kraj nauka i edukacja

altReakcja Polaków na tragedię dzieci w Rogu Afryki była natychmiastowa. Dzięki ich wsparciu UNICEF Polska zebrał do tej pory 1 002 309 PLN. Kwota ta stale rośnie.

Duet na odstresowanie: Lasy Państwowe i Ideacto

portal-prasowy.p ; Ideacto włącz . Opublikowano w Kraj nauka i edukacja

altRuszyła wakacyjna kampania promocyjna Lasów Państwowych „Zrelasuj się”. Pod tym hasłem kryje się szereg działań mających uświadomić zagrożenia wynikające z codziennego stresu oraz wskazać na las jako na najlepsze „centrum dla skołatanych nerwów”. Za kreację oraz realizację kampanii odpowiada wrocławska agencja interaktywna Ideacto.

5 trików na udane zdjęcia ślubne

portal-prasowy.p ; abcslubu.pl włącz . Opublikowano w Kraj nauka i edukacja

altJedną z zabawnych spraw, jeśli chodzi o planowanie ślubu jest to, że niezależnie ile czasu poświęcimy organizacji dnia ślubu, doborowi kolorów i dodatków, ile pieniędzy wydamy... Jedyną rzeczą, dzięki której będziemy wspominać nasze starania będą zdjęcia lub film.

MyDeal.pl i Petstar.pl pomagają zwierzętom

portal-prasowy.p ; MyDeal.pl włącz . Opublikowano w Kraj nauka i edukacja

alt1 sierpnia w serwisie zakupów grupowych MyDeal.pl wystartuje specjalna promocja karmy dla psów marki Eukanuba. Całkowity zysk ze sprzedaży zostanie przekazany na działalność Fundacji Zwierzofani. Inicjatorami i organizatorami tego charytatywnego przedsięwzięcia są sklep z artykułami dla psów i kotów Petstar.pl oraz serwis MyDeal.pl

Dobry pracownik filarem sukcesu firmy. Jak go znaleźć, aby nic nas to nie kosztowało?

portal-prasowy.p ; Zielona Linia włącz . Opublikowano w Kraj nauka i edukacja

altZarówno wielkie koncerny, jak i małe firmy mają ten sam problem: Jak znaleźć odpowiednich pracowników? Jak najlepiej sprawdzić ich kompetencje? Na co zwrócić uwagę, aby zdobyć uczciwego pracownika, który będzie pomnażał zyski nawet niewielkiej firmy?