joomla templates top joomla templates template joomla

Uhonorowano wszystkich, których łączy idea "Szlachetnej Paczki". Tytuł "Lidera Roku 2018 w Ochronie Zdrowia" za działalność charytatywną

TVN24/x-news; fot: Agencja/eReporter24 włącz . Opublikowano w Kraj kultura i rozrywka

 - To są jedne z najbardziej znaczących nagród – ocenił Janusz Michalak, prezes wydawnictwa Termedia, które jest organizatorem gali wręczenia laurów magazynu „Menedżer Zdrowia”. Ceremonia odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie 10 stycznia br. Wziął w niej udział m.in. minister zdrowia Łukasz Szumowski, a nagrodą za dokonania życia uhonorowano prof. Mariana Zembalę.
 
 
- Ta gala jest wyjątkowa, ponieważ pokazuje całe spektrum ludzi zaangażowanych w służbę zdrowia – od lekarzy, pracowników systemu ale również dziennikarzy i organizacje charytatywne - powiedział minister zdrowia Leszek Szumowski. 
 
Nagrodę w kategorii "Lider Roku 2018 w Ochronie Zdrowia – działalność charytatywna" otrzymała akcja "Szlachetna Paczka" organizowana przez Stowarzyszenie Wiosna. - To uhonorowanie wszystkich ludzi, których łączy idea "Szlachetnej Paczki", to niesamowite – przyznała Joanna Tischner-Reczyńska ze Stowarzyszenia Wiosna. 
 
 
Nagrody przyznawane są od 18 lat w różnych kategoriach: innowacyjny szpital, zdrowie publiczne, działalność edukacyjno-szkoleniowa, działalność charytatywna, media i public relations.