joomla templates top joomla templates template joomla

Zabójstwo 10-letniej dziewczynki na Dolnym Śląsku miało podłoże seksualne. Przyczyną jej śmierci były rany kute klatki piersiowej i szyi

Agencja Informacyjna eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Zabójstwo 10-letniej dziewczynki na Dolnym Śląsku miało podłoże seksualne. Takie informacje, po przeprowadzeniu sekcji zwłok, ujawniła prokuratura w Świdnicy. Wiemy również, że przyczyną jej śmierci były rany kute klatki piersiowej i szyi. Prokuratorzy apelują do osób, które mają jakiekolwiek informacje w sprawie, aby zgłaszały się do służb.
 
 
Rany kłute klatki piersiowej oraz szyi były przyczyną śmierci 10-letniej dziewczynki, której ciało znaleziono w lesie w Pożarzysku na Dolnym Śląsku. Takie informacje, po trwającej 12 godzin sekcji zwłok, ujawniła prokuratura w Świdnicy. Wiadomo również, że morderstwo dziewczynki miało podłoże seksualne. Prokuratorzy apelują do osób, które mają jakiekolwiek informacje w sprawie, aby zgłaszały się do służb.
 
 
- Zebraliśmy dowody, które świadczą o tym, że śledztwo ma charakter bardzo poważny. Z uwagi na wagę i zawiłość tej sprawy, śledztwo będzie kontynuowane w Prokuraturze Okręgowej w Świdnicy. Zdecydowały o tym dotychczasowe ustalenia, w tym ustalenia sekcyjne – powiedział prokurator rejonowy w Świdnicy, Marek Rusin. 
 
- Każda z tych osób, która się zgłasza i zgłosiła do tej pory wykazała się wielką empatią i pomocą wielka, bo funkcjonariusze sprawdzają te informacje i to pozwoli ustalić sprawcę – powiedziała zastępca prokuratora rejonowego w Świdnicy, Beata Piekarska-Kaleta.