joomla templates top joomla templates template joomla

W czwartek sad ogłosi wyrok w sprawie mężczyzny, który zderzył się z rządową limuzyną, której podróżowała Beaty Szydło. Premier w tym wypadku została w wypadku ranna

info: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

 
Kończy się proces w sprawie wypadku Beaty Szydło w Oświęcimiu w lutym 2017 roku. Dziś strony zgłosiły w sądzie swoje oczekiwania dotyczące wyroku, który sąd ma ogłosić w czwartek 9 lipca.
 
Prokurator wnosi o uznanie Sebastiana Kościelnika, którego seicento zderzyło się z rządową limuzyną, za winnego.
 

- Wniosłem za uznanie oskarżonego za winnego popełnienia zarzucanego mu czynu i wymierzenie mu kary jednego roku ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej nadzorowanej pracy na cel społeczny w wymiarze 20 godzin miesięcznie. Taka jest ocena prokuratury co do potrzeb wychowania przede wszystkim oskarżonego - jest on młodociany, więc kara w pierwszej kolejności ma go wychować - stwierdził prokurator Rafał Babiński.
Oskarżony Sebastian Kościelnik był zdziwiony niskim wymiarem proponowanej kary, choć czuje się niewinny.

- Chciałbym, żeby to wszystko zostało umorzone, żebym został uniewinniony, ale to sąd jutro zdecyduje, jak to się potoczy. Troszkę jestem zaskoczony, że to tylko ograniczenie - spodziewałem się wyższego wniosku - mówił po rozprawie.