joomla templates top joomla templates template joomla

"To jest próba zastraszenia, żebyśmy przestali protestować". Pikieta komendy w Warszawie przeciw zatrzymaniom na demonstracji zgromadziła zaledwie kilka osób

info: tvn24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

 
Pod hasłem "stop policyjnym represjom" kilkadziesiąt osób zebrało się przed komendą na Żytniej w Warszawie, by wesprzeć zatrzymanych przez policję podczas wcześniejszej demonstracji przed sądem.
 
Jak podała policja, zatrzymane zostały co najmniej trzy osoby. Ale przedstawicielki Strajku Kobiet twierdzą, że zatrzymanych było więcej - co najmniej 13 osób.
 
- Zostalem zatrzymany kiedy odbywala sie pod sadem demosntracja solidarnosciowa z Iza ktora uparcie prokurator od Ziobry probowal juz drugi raz wtracic do wiezienia. Drugi raz ras przyzanal jej i nam jracje jest jest to po prostu panstwowy terrozym i ze ona powinna byc wolna, bo jest oskarazona falszywie o napasc na funkcjonariusza. jest to po prostu strategia rozbijania tych demonstracji. rzadowi i koscioolwi wydaje sie ze mozna te portesty zlamac policyjna pala i gazem i to jest chyba proba zastraszneia nasz wsyzystkich zebysmy przestali protestowac.