joomla templates top joomla templates template joomla

Syn Ryszarda K. miał pobić operatora kamery TVP. Z ranami głowy mężczyznę przewieziono do szpitala. Wcześniej miał grozić również operatorowi drona realizującego nagranie

info/fot: TVPinfo włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

 
Jak informuje TVPinfo w czwartek po godzinie 19.30 doszło w Gdyni do brutalnego ataku na operatora Telewizji Polskiej. Syn zatrzymanego przez CBA biznesmena Ryszarda K. podszedł do ekipy, a następnie – jak wynika z relacji reporterki – zaczął popychać operatora; kilkukrotnie uderzył go też w twarz.
 
Do zdarzania doszło w pobliżu posiadłości Ryszarda K. W pewnym momencie do ekipy TVP podszedł syn biznesmena.
 
- Uderzył operatora kilkukrotnie w twarz, wywrócił na ziemię - jak poinformowała dziennikarka TVP Małgorzata Rakowiec. Na miejsce przyjechała policja oraz karetka.
 
 
Uraz głowy wyglądał na niebezpieczny. Policja podjęła już czynności. Najprawdopodobniej ten sam mężczyzna wcześniej, kiedy kończyły się czynności na terenie posesji w Gdyni, miał innemu operatorowi, który pracował dronem, grozić, że zniszczy mu sprzęt, a jego pobije.
 
 
W czwartek CBA zatrzymało Romana Giertycha. Wraz z mecenasem zatrzymano też biznesmena Ryszarda K. oraz dziesięć innych osób.