joomla templates top joomla templates template joomla

Miał zamordować dziewięcioletniego brata. Nieoficjalnie motywem zabójstwa był spór o grę na konsoli lub komputerze. Nastolatek nie przyznał się do winy i nie złożył wyjaśnień

info: TVP/info; video:TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

19-letni mieszkaniec Turku został zatrzymany po tym, jak prawdopodobnie zamordował swojego dziewięcioletniego brata. Starszy chłopak miał zadać młodszemu co najmniej kilka ciosów nożem. Według nieoficjalnych informacji motywem zabójstwa był spór o grę na konsoli lub komputerze. Informację o tragedii otrzymaliśmy na platformę Twoje Info.
 

– Mogę potwierdzić, że doszło do zabójstwa na terenie naszego miasta. Ofiarą jest dziewięcioletni chłopiec. Nie informujemy na razie na temat sprawcy. Na miejscu trwają czynności policyjne i prokuratorskie – powiedział tvp.info asp. Szt. Mateusz Latuszewski.
 

Z informacji portalu tvp.info wynika, że do zbrodni doszło po południu na jednym z osiedli w Turku. 19-latek pokłócił się z młodszym bratem, o to kto ma grać na komputerze lub konsoli. Młodszy chłopak nie chciał ustąpić, wtedy starszy zaatakował go nożem. Zadał bratu co najmniej kilka ciosów. Świadkiem morderstwa miały być mama i chłopców.

19-latek został zatrzymany. Nie wiadomo, czy był pod wpływem narkotyków lub dopalaczy. Pobrano jego krew do badań toksykologicznych.