joomla templates top joomla templates template joomla

Jaki kroki stołeczny ratusz podjął po pierwszym wypadku? Po drugim wypadku zawieszono umowę z firmą Arriva. „Czekamy na zaświadczenie, że kierowcy są przebadani”

info: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

 
Stołeczny ratusz zawiesza umowę z firmą Arriva po kolejnym wypadku autobusu miejskiego w warszawie. Tym razem nikt nie zginął - ranna została jedna osoba. Uszkodzeniu uległy trzy samochody i latarnia. Ale i tym razem powodem mogły być narkotyki w organizmie kierowcy. Warszawski ratusz zapewnia jednak, że mimo zawieszenia umowy, wszystkie dzisiejsze połączenia będą realizowane normalnie.
 
- Kierowca autobusu, który uszkodził samochody i uderzył w latarnię - po pierwsze robi się badanie trzeźwości. Badanie alkotestem dało wynik ujemny, ale policjanci użyli narkotestu i wykazał on obecność metaamfetaminy – informował po wypadku Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji.
 
 
- Zawiesiliśmy umowy z Arrivą i czekamy, aż przewoźnik przedstawi zaświadczenie, że kierowcy, którzy pracują dla miasta, są przebadani. Takie zaświadczenie jest wymagane przez miasto – wyjaśniła Karolina Gałecka, rzeczniczka UM Warszawy.