joomla templates top joomla templates template joomla

Dziennikarz TVN Marek K. jedną z osób zatrzymanych przez agentów CBA za udział w zorganizowanej grupie przestępczej informuje TVPinfo

info: TVPinfo włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

 
Dziennikarz TVN Marek K. jest jedną z osób zatrzymanych przez agentów CBA za udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Mężczyzna usłyszał poważne zarzuty korupcyjne, grozi mu długa odsiadka za kratami. Kim jest K., którego TVN opisuje: kiedyś złodziej, obecnie prowadzi program „Złodzieje” w TVN Turbo.
 
W źródłach zbliżonych do sprawy portal tvp.info potwierdził, że wśród zatrzymanych kilka dni temu przez CBA osób jest dziennikarz TVN Turbo Marek K. Mężczyzna – według śledczych – brał udział w zorganizowanej grupie przestępczej, która powoływała się na wpływy w instytucjach państwowych.
 
 
W zamian za to miał z innymi zatrzymanymi przyjąć ponad milion złotych łapówki i obietnicę kilkudziesięciu milionów. To pierwsze zatrzymania w nowej sprawie, planowane są kolejne. Przestępczy proceder miał trwać w tym roku.
 
Kim jest Marek K? To dziennikarz znany z programu TVN „Złodzieje”, który prowadził z byłym policjantem – funkcjonariusz wsadził go za kratki. „Fryzjer”, bo taki zyskał przydomek, to „były” złodziej. Mężczyzna wyznał w rozmowie z natemat.pl, że został zatrzymany w 2005 r. i odsiedział w sumie 5,5 roku za kratkami.