joomla templates top joomla templates template joomla

Prokuratura domaga się dożywocia dla zabójców z Rakowisk. Apelacja od wyroku

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Prokuratura Okręgowa w Lublinie wystąpiła do sądu z apelacją od wyroku w sprawie zabójstwa w Rakowiskach. Prokuratura domaga się dożywocia dla Kamila N. i Zuzanny M. - Według prokuratury wymierzona kara nie osiągnie swych celów w zakresie prewencji ogólnej i szczególnej, czyli nie będzie właściwie oddziaływała na oskarżonych, jak i nie będzie sprawiedliwa w odczuciu społeczeństwa.

Wyrwał skarbonkę WOŚP 11-latkowi. Policja prosi o pomoc w znalezieniu sprawcy

TVN24/x-news; fot: R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Trzech nastolatków podeszło do 11-letniego wolontariusza, który kwestował na rzecz WOŚP. Jeden wyrwał chłopcu skarbonkę, wszyscy zbiegli. Ale dali się nagrać kamerom monitoringu galerii handlowej, gdzie byli przed kradzieżą. Policja prosi o pomoc w ich zidentyfikowaniu. - Chłopiec nie został uderzony. 

Zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem dla syna krakowskiej prokuratur

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem - taki zarzut usłyszał w niedzielę 26-letni Przemysław J. Mężczyzna podejrzany jest o zabicie swojej matki, zastępczyni prokuratora okręgowego. - Na prośbę prokuratora prowadzącego postępowanie nie będziemy przekazywać informacji, czy mężczyzna przyznał się do winy - powiedział Piotr Kosmaty, rzecznik Prokuratury Apelacyjnej w Krakowie.

Kolejny wypadek w Tatrach. Nie żyje turystka, która spadła w rejonie przełęczy Krzyżne

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

W Tatrach doszło do kolejnego wypadku. W rejonie przełęczy Krzyżne ześlizgnęła się turystka. Młoda kobieta doznała licznych obrażeń. Na pomoc ruszyli ratownicy TOPR, którzy śmigłowcem przetransportowali ją do zakopiańskiego szpitala. Mimo błyskawicznej interwencji, kobiety nie udało się uratować. 

Kolejna akcja ratunkowa w Tatrach. Turysta spadł ze stoku Koziego Wierchu

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Ze stoku Koziego Wierchu spadł mężczyzna. Turysta doznał niegroźnych obrażeń. Wcześniej w tym samym miejscu spadła turystka. Kobieta zmarła podczas reanimacji. Ratownicy apelują o ostrożność. - Warunki są wymagające. Śnieg jest twardy i zlodowaciały. Bardzo łatwo o potknięcia - ostrzega Andrzej Górka, ratownik TOPR.

Fatalne warunki na drogach. Gołoledź przyczyną kolizji pięciu tirów pod Gorzowem

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Zakopane, Kraków, okolice Gorzowa Wielkopolskiego. Pięć ciężarówek wpadło kolejno na siebie na starej drodze krajowej numer 3 między Gorzowem Wielkopolskim. a Myśliborzem. Kierowcy nie mieli szans na uniknięcie kolizji. Na drodze utrzymuje się warstwa lodu o grubości dwóch centymentrów. 

Zadźgali konkubenta kobiety. Rusza proces zabójców 48-latka z Gdyni

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

46-latka, jej 16-letni syn oraz jego o rok młodszy kolega stanęli przed gdyńskim sądem w sprawie zabójstwa 48-letniego konkubenta kobiety. - Lucyna M. jest oskarżona o sprawstwo kierownicze, a mianowicie posłużenie się osobami nieletnimi do popełnienia przestępstwa - wyjaśnił Dariusz Ziomek z Prokuratury Rejonowej w Gdyni.

Sąd: Skrajnie zdemoralizowani. Rodzina: Mamy zrujnowane życie. Zabójcy z Sokółki skazani

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

25 lat, 15 lat i 12 więzienia - takie wyroki zapadły przed Sądem Okręgowym w Białymstoku w procesie trzech młodych mężczyzn oskarżonych o zabójstwo 27-letniej kobiety w Sokółce. W trwającym 1,5 godziny ustnym uzasadnieniu wyroku sąd ocenił, że sprawcy są "wręcz skrajnie zdemoralizowani" i wyjaśnił, że wymiar kary został dostosowany odpowiednio do roli i udziału każdego z nich w zbrodni. 

Śmiertelny wypadek w Rysach. Mężczyzna poślizgnął się i spadł z dużej wysokości

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Do tragicznego wypadku doszło w Tatrach. W drodze na Rysy z dużej wysokości spadł turysta. - Mężczyzna z wysokości 2000 tys. metrów spadł gdzieś na wysokość 1800 metrów - mówi Jan Gąsienica, ratownik TOPR. Mimo błyskawicznie udzielonej pomocy, turysty nie udało się uratować.

Śmierć turystki w Tatrach. Spadła z Orlej Perci

TVN24/x-news; fot: W.Ż/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

W Tatrach w rejonie Orlej Perci. doszło do śmiertelnego wypadku. Turystka poślizgnęła się i spadła kilkaset metrów do Żlebu Kulczyńskiego. Prowadzący tamtędy szlak jest jednym z trudniejszych w Tatrach. - Czteroosobowa rodzina szła Orlą Percią i w okolicach czarnych ścian nad Zlewem Kulczyńskiego.