joomla templates top joomla templates template joomla

W Łodzi aresztowano Irakijczyka. Twa sprawdzanie czy planował zamach na ŚDM?

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info: TVP INFO; video: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

W niedzielę aresztowano 48-letniego obcokrajowca u którego stwierdzono śladowe ilości materiałów wybuchowych. Są ustanowił areszt dla aresztowanego. W Łodzi aresztowany za posiadanie śladowych ilości materiałów wybuchowych został zatrzymany decyzja sądu w areszcie. 

Pielęgniarki walczą o pieniądze kosztem pacjentów? Centrum Zdrowia Dziecka zamyka cztery oddziały

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

- Ponieważ sytuacja jest bardzo trudna, została przez nas podjęta decyzja o tym, że zamkniemy cztery oddziały, by przesunąć personel do tych klinik, w których mamy pacjentów wymagających opieki, by zapewnić im bezpieczeństwo i możliwość leczenia - powiedziała dyrektor Centrum Zdrowia Dziecka Małgorzata Syczewska. 

Prokuratura: Polański winien zostać wydany USA. Sąd w Krakowie ocenił dowody jednostronnie i wybiórczo

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

- W ocenie ministra sprawiedliwości, prokuratora generalnego, Sąd Okręgowy postanowieniem z 30 października 2015 roku odmówił ekstradycji Romana Polańskiego w sposób jednostronny i wybiórczy oceniając materiał dowodowy. Sąd błędnie przyjął, że przeszkodą w wydaniu oskarżonego jest to, że zarzucane mu przestępstwa uległy przedawnieniu na terenie Polski. 

Napady na tiry, włamania do luksusowych domów i hurtowni. CBŚP rozbiło gang

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Policjanci z CBŚP rozbili gang specjalizujący się we włamaniach do domów jednorodzinnych i hurtowni w Warszawie i okolicach, kradzieżach samochodów i napadach na TIR-y. Zatrzymano dziewięć osób. Funkcjonariusze odzyskali broń, 2 kilogramy złota, 30 luksusowych zegarków, trzy sejfy i elementy umundurowania i sprzętu policyjnego oraz straży granicznej służącej do popełniała przestępstw. 

"Łowcy cieni" zatrzymali Polaka, który przemycał Syryjczyków

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Policjanci z CBŚP zatrzymali 46-letniego Polaka zamieszanego w przemyt obywateli Syrii do Europy. Mężczyzna był poszukiwany przez austriacki wymiar sprawiedliwości. Policjanci ustalili, że poszukiwany 46-latek może ukrywać się w Warszawie. Zorganizowali zasadzkę i zatrzymali mężczyznę, gdy opuszczał jeden z bloków na Targówku. 

Kajetan P. zaatakował psycholożkę i ranił strażnika więziennego

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Przebywający w areszcie na warszawskim Mokotowie Kajetan P. zaatakował psycholożkę i ranił interweniującego strażnika. Wcześniej sąd przychylił się do wniosku o przedłużenie obserwacji psychiatrycznej mężczyzny do 22 czerwca. Kajetan P. przyznał się do brutalnego zamordowania Katarzyny J. 

Ruszył proces ws. afery podsłuchowej. Falenta na ławie oskarżonych

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Sąd Okręgowy w Warszawie rozpoczął rozprawę ws. biznesmena Marka Falenty, jego współpracownika Krzysztofa Rybki i dwóch kelnerów oskarżonych w sprawie nielegalnych nagrań, m.in. polityków PO, w warszawskich restauracjach w latach 2013-14. Grozi im do dwóch lat więzienia. 

Jesteśmy "atrakcyjnym" krajem dla terrorystów

Dzień Dobry TVN/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Według raportu specjalistów z Wielkiej Brytanii Polska jest jednym z bezpieczniejszych krajów, w których zagrożenie wystąpienia ataku terrorystycznego jest niewielkie. Sceptycznie do badań podchodzą ekspert ds. terroryzmu międzynarodowego Krzysztof Liedel oraz były oficer GROM Krzysztof Przepiórka. - W tego typu raportach analizujemy to, co już się wydarzyło.