joomla templates top joomla templates template joomla

"Nie ma powodu do paniki". Minister zdrowia o wycofaniu leku Atram

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

- Nie ma powodu do paniki - w ten sposób Konstanty Radziwiłł skomentował wycofanie z obrotu kilku serii leku Atram, które zawierały substancje psychotropowe. Zdaniem ministra zdrowia, należy jednak zachować ostrożność. - To jest coś, co się nie powinno zdarzyć. 

Ruszył proces policjantów podejrzanych o śmiertelne pobicie na komisariacie

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Rozpoczął się proces policjantów, którzy mieli śmiertelnie pobić mężczyznę na komisariacie w Wałbrzychu. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę za zakłócanie porządku, a następnie przewieźli na komisariat. Zdaniem śledczych tam miało dojść do tragedii. 

Lekarz ze szpitala w Mielcu pracował na dyżurze przez 10 dni z rzędu

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

10 dni bez przerwy na dyżurze w pogotowiu spędził lekarz w mieleckim szpitalu. Dyrekcja placówki tłumaczy, że pracował tak długo, bo jest sezon urlopowy i brakowało rąk do pracy. Starosta mielecki sprawą jest bardzo zdziwiony. Zapowiedział, że umowy z lekarzami zostaną zmienione i że nie będą oni mogli mieć tak wielu dyżurów z rzędu. 

Zbigniew Ziobro zapowiada wznowienie śledztwa ws. śmierci Jolanty Brzeskiej

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Zbigniew Ziobro zapowiedział wznowienie śledztwa w sprawie śmierci Jolanty Brzeskiej. Minister sprawiedliwości jest przekonany, że działaczka ruchu lokatorskiego została zamordowana. Dochodzenie nie będzie prowadzone jednak w Warszawie. 

2,5 roku bezwzględnego więzienia dla nieuczciwego komornika z Działdowa

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Komornik z Działdowa, który bez licytacji sprzedał majątek warty 2 mln zł za nieco ponad 100 tys. zł, usłyszał wyrok sądu. Sebastian Sz. został skazany na 2,5 roku bezwzględnego pozbawienia wolności. Mężczyzna przez pięć lat nie będzie mógł również wykonywać zawodu komornika. 

W Łodzi aresztowano Irakijczyka. Twa sprawdzanie czy planował zamach na ŚDM?

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info: TVP INFO; video: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

W niedzielę aresztowano 48-letniego obcokrajowca u którego stwierdzono śladowe ilości materiałów wybuchowych. Są ustanowił areszt dla aresztowanego. W Łodzi aresztowany za posiadanie śladowych ilości materiałów wybuchowych został zatrzymany decyzja sądu w areszcie. 

Pijany lekarz spowodował kolizję, ucierpiała 10-latka. Matka chce kary

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Lekarz z ełckiego szpitala najpierw przyjmował pacjentów pod wpływem alkoholu, a potem wsiadł do samochodu i spowodował kolizję, w której obrażenia odniosła 10-latka. Były już lekarz ustalił z policjantami, że przyzna się do winy i dobrowolnie podda karze w wysokości 500 złotych grzywny. 

Za długi chcieli porwać mu żonę. Policja zatrzymała kolejne dwie osoby w związku z próbą porwania

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali dwie kolejne osoby związane ze sprawą udaremnionej próby porwania, do którego miało dojść w Lublinie w grudniu 2015 r. - Kobieta miała być uprowadzona dla okupu, natomiast mąż ofiary zgłosił się na policję i powiedział, że do czegoś takiego może dojść, bowiem od sprawców otrzymywał groźby.

Zabarykadował się z matką i babcią w mieszkaniu w Jaśle. Doszło do siłowej interwencji

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

25-latek, który zabarykadował się w mieszkaniu w Jaśle i przetrzymywał swoją matkę i babcię, został zatrzymany przez antyterrorystów z Rzeszowa. Jak przekazał st. asp. Piotr Wojtunik z komendy powiatowej policji w Jaśle, negocjacje nie przyniosły rezultatu, dlatego doszło do interwencji siłowej.