joomla templates top joomla templates template joomla

Dzisiaj w nocy zamilkną niezarejestrowane numery. Kolejki w salonach zniechęcają. Gdzie można jeszcze zarejestrować numer. Sprawdź!!

R.Ż/eSerwis.info; video: Agencja TVN/x-news ,fot: Agencja TVN/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

1 luty to ostatni dzień rejestracji numeru telefonu komórkowego, po tym dniu nasz numer zostanie wyłączony. Numery możemy zarejestrować w salonach, ale nie tylko. Operatorzy podpisali umowy również z niektórymi sklepami czy innymi placówkami. 

Nie żyje Rafał Wójcikowski. Poseł Kukiz'15 zginął w wypadku samochodowym

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Poseł ruchu Kukiz'15 Rafał Wójcikowski zginął w wypadku samochodowym na drodze ekspresowej S8 w miejscowości Wędrogów, jadąc w kierunku Warszawy. Poseł stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki. - Jadący za nim zatrzymał się, aby udzielić mu pomocy. W tym czasie nadjechał kolejny samochód, który uderzył w oba pojazdy. 

Sylwester w Polsce. Prawie dwa tysiące interwencji, ponad tysiąc pożarów

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Przez całą sylwestrową sobotę i niedzielę do godz. 6 rano straż pożarna w całym kraju interweniowała 1865 razy, gasząc 1044 pożary. To o 340 takich przypadków mniej niż w poprzednim roku. - 34 osoby zostały ranne, trzy zginęły - poinformował rzecznik Państwowej Straży Pożarnej, Paweł Frątczak.

Będzie śledztwo ws. zakupu caracali. Poprowadzi je szczecińska prokuratura

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

- Śledztwo ws. dostawy śmigłowca wielozadaniowego dla Wojska Polskiego zostało przeniesione do prokuratury regionalnej w Szczecinie. Decyzja jest podyktowana względami organizacyjnymi. Warszawska prokuratura jest obciążona badaniem sprawy reprywatyzacji - poinformował Michał Dziekański. 

Policja o okolicznościach śmierci 21-latka

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Już ponad 20 osób zatrzymała policja po zamieszkach, do jakich doszło w niedzielę (01.01) w Ełku po śmierci 21-letniego Daniela. Mężczyzna zginął w noc sylwestrową od ciosów nożem, zadanych mu przed barem z kebabami. 

"Błędy w 90 proc. rosyjskiej dokumentacji medycznej". Prokuratura o konieczności ekshumacji ofiar katastrofy smoleńskiej

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Wszystkie ekshumacje zostaną zakończone jesienią lub zimą 2017 r.Do końca tego roku chcemy ich przeprowadzić 10 - zapowiedział podczas konferencji prasowej zastępca prokuratora generalnego Marek Pasionek. Przedstawił informację o aktualnym stanie śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej.

Kilkadziesiąt osób zatrzymano za zmuszanie do prostytucji. Wielka akcja Europolu

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

54 osoby zostały zatrzymane w całym kraju podczas zakrojonej na szeroką skalę akcji policji, żandarmerii wojskowej, służby celnej i straży granicznej, koordynowanej przez Europol. W ciągu dwóch dni funkcjonariusze skontrolowali tysiące osób, samochodów, agencji towarzyskich, klubów nocnych i hoteli.