joomla templates top joomla templates template joomla

Ubezpieczenie mieszkania w mBanku nawet 20 proc. taniej

portal-prasowy.p ; BRE Ubezpieczenia włącz . Opublikowano w Kraj finanse i biznes

altmBank wspólnie z BRE Ubezpieczenia przygotował promocję ubezpieczenia Mieszkanie 24h. Dzięki niej można zaoszczędzić nawet jedną piątą wysokości rocznej składki. Aby skorzystać ze specjalnej oferty wystarczy złożyć wniosek on-line.

Ubezpieczenia 4Life Direct w sieci VIA™ - Moje Rachunki

portal-prasowy.pl ; STAR PR włącz . Opublikowano w Kraj finanse i biznes

altRozważni klienci, którzy postanowili ubezpieczyć się w agencji 4Life Direct, mogą teraz wygodnie i bez żadnych dodatkowych formalności regulować należności za swoje polisy w jednym z tysięcy punktów VIA™ - Moje Rachunki dostępnych w całej Polsce. Co więcej, prowizja za opłacanie faktur tego wystawcy w sieci VIA™ wynosi 0 zł!

Mława na monetach NBP

portal-prasowy.p ; NBP włącz . Opublikowano w Kraj finanse i biznes

altW środę 24 sierpnia 2011 r. Narodowy Bank Polski wprowadzi do obiegu monetę upamiętniającą Mławę, o nominale 2 zł – wykonaną stemplem zwykłym ze stopu Nordic Gold. Jest to już jedenasta moneta z serii „Miasta w Polsce”, zapoczątkowanej w 2009 roku.

Wystawa „Portrety i monety” startuje w Warszawie

portal-prasowy.p ; NBP włącz . Opublikowano w Kraj finanse i biznes

altJuż od dzisiaj, 17 sierpnia 2011 r. na ogrodzeniu Łazienek Królewskich można zobaczyć wystawę fotograficzną Narodowego Banku Polskiego „Portrety i monety”, ukazującą znanych Polaków z monetami okolicznościowymi NBP. W sierpniu i we wrześniu wystawa będzie prezentowana także w 15 innych miastach.

Ponad 10 mln odsłon serwisów Grupy Inwestycje.pl

portal-prasowy.p ; Inwestycje.pl włącz . Opublikowano w Kraj finanse i biznes

altW lipcu serwisy Grupy Inwestycje.pl odnotowały ponad 10 mln odsłon. To najlepszy wynik w historii Grupy. - Dynamiczny wzrost liczby odsłon portali Grupy wynika z realizacji przyjętej strategii rozwoju, tym niemniej traktujemy to jako duży sukces. - mówi Grzegorz Czapla, Prezes Zarządu Inwestycje.pl S.A.

Concordia błyskawicznie likwiduje szkody w Rozogach

portal-prasowy.pl ; exPress włącz . Opublikowano w Kraj finanse i biznes

altW środę wieczorem, 20 lipca, nad powiatem szczycieńskim przeszła nawałnica. Wiatr łamał drzewa i zrywał z budynków dachy. Wichura, a właściwie trąba powietrzna, najbardziej dotknęła miejscowość Rozogi w gminie Dźwierzuty i w okoliczne wsie koło Szczytna.

Polisa w pięć minut dla wyjeżdżających na własną rękę

portal-prasowy.pl ; Aviva włącz . Opublikowano w Kraj finanse i biznes

altCoraz więcej osób samodzielnie organizuje zagraniczne wyjazdy urlopowe korzystając z internetu. Planowanie podróży, kupno biletów, rezerwacja hotelu czy samochodu zajmuje zwykle wiele godzin – zakup ubezpieczenia na podróż tylko pięć minut.

ComfortExpress liderem w oczach konkurencji

portal-prasowy.p ; ComfortExpress włącz . Opublikowano w Kraj finanse i biznes

altComfortExpress zaistniał na rynku i w świadomości konkurencji. Najlepiej świadczy o tym fakt, iż Polska Izba Hotelarstwa złożyła właścicielom marki propozycję sprzedaży 40% udziałów w Spółce gospodarczej SRW Chaber Management.

Jedyna taka możliwość na rynku ubezpieczeniowym dla firm transportowych

portal-prasowy.p ; exPress włącz . Opublikowano w Kraj finanse i biznes

altNiebezpieczny transport pod ochroną Po naszych drogach codziennie porusza się wiele pojazdów przewożących środki niebezpieczne zarówno dla ludzi, jak i środowiska. Wypadki z udziałem tego typu samochodów mogą zakończyć się eksplozją i wyciekiem substancji toksycznych.

Aviva obala mity o singielkach

portal-prasowy.pl ; Aviva włącz . Opublikowano w Kraj finanse i biznes

altWolna, ładna i powab ... zaradna? Życie na wysokich obrotach, na wysokiej stopie i na wysokich szpilkach - tak stereotypowo postrzega się życie singielki. Popularne seriale i reklamy pokazują sylwetki kobiet niezależnych i rozrywkowych, żyjących dniem dzisiejszym i nie zaprzątających sobie głowy przyszłością.

Itella Corporation raport finansowy za pierwsze półrocze 2011

portal-prasowy.p ; Comm Start włącz . Opublikowano w Kraj finanse i biznes

altOkres styczeń-czerwiec 2011 W pierwszym półroczu 2011 sprzedaż netto Grupy Itella wyniosła 932,6 mln EUR, dla porównania w analogicznym okresie 2010 roku był to wynik 904,6 mln EUR. Operacje międzynarodowe stanowiły 33% całej sprzedaży netto (w 2010 r w analogicznym okresie 31%).

PREACTOR odnotowuje znaczący wzrost zainteresowania

portal-prasowy.pl ; Ubifrance włącz . Opublikowano w Kraj finanse i biznes

altPREACTOR odnotowuje znaczący wzrost zainteresowania rozwiązaniami APS w 2010 roku i zwiększenie inwestycji w tej dziedzinie Chippenham, Wielka Brytania – maj 2011

Inwestycje.pl mają nowego naczelnego

portal-prasowy.pl ; Inwestycje.pl włącz . Opublikowano w Kraj finanse i biznes

altNowym redaktorem naczelnym portalu inwestycje.pl został Tomasz Miarecki. Wcześniej był m.in. sekretarzem redakcji Gazety Giełdy ”Parkiet”, współtworzył także miesięcznik ”Businessman.pl”, gdzie był z-cą redaktora naczelnego.