joomla templates top joomla templates template joomla

III Międzynarodowe Spotkanie Rektorów w Río dobiegło końca

Krawczyk Ewa włącz . Opublikowano w Kraj finanse i biznes

Plan zainwestowania 700 mln euro w projekty uniwersyteckie w ciągu czterech lat ogłosił przewodniczący Banco Santander Emilio Botín podczas spotkania zamykającego III Międzynarodowe Spotkanie Rektorów Universia w Rio de Janeiro.

Kredyt czy pożyczka? Warto znać różnicę

Arkadiusz Cegiełka włącz . Opublikowano w Kraj finanse i biznes

Rozmyślając o dodatkowym wsparciu finansowym nie zastanawiamy się nad tym, czy będzie to kredyt czy pożyczka? Dla większości z nas są to terminy synonimiczne. Okazuje się, że błąd, gdyż za każdym z pojęć kryje się oddzielna ustawa, a co za tym idzie prawa i obowiązki potencjalnego klienta. 

Ogólnopolska mapa cen AC

eSerwis; Marcin Uske; fot: eSerwis włącz . Opublikowano w Kraj finanse i biznes

Masz Volkswagena lub Audi? Sprawdź, czy jeszcze go masz, bo to najczęściej kradzione w Polsce marki. Bez autocasco lepiej nimi nie wyjeżdżać z garażu. Ile kosztuje AC, które gwarantuje wypłatę w razie kradzieży? Jak najlepiej je wybrać?

5 rzeczy, o których nie możesz zapomnieć, wyjeżdżając na urlop

eSerwis; Marcin Uske; fot: sxc włącz . Opublikowano w Kraj finanse i biznes

Wprawdzie urlop zazwyczaj planujemy wiele miesięcy przed wyjazdem, jednak szybkie tempo życia i permanentny brak czasu sprawiają, że z głowy mogą nam wypaść nawet bardzo istotne rzeczy. Są jednak sprawy, o których zapomnieć po prostu nie można.

Słoneczny EkoKredyt w BOŚ Banku

portal-prasowy.pl ; Eko-Polska włącz . Opublikowano w Kraj finanse i biznes

altPortal Eko-Polska.pl pragnie zainteresować Państwa ofertą ekologicznego kredytu oferowanego przez BOŚ Bank w ramach zakupu i montażu kolektorów słonecznych do podgrzewania wody.

Mandala International Waszym doradcą i Master Dystrybutorem w Brazylii

portal-prasowy.pl ; Ubifrance włącz . Opublikowano w Kraj finanse i biznes

altMandala International to europejska grupa, będąca światowym liderem w dziedzinie doradztwa z zakresu obowiązujących regulacji prawnych, zagadnień finansowych i administracyjnych dla innowacyjnych przedsiębiorstw branży ochrony zdrowia i firm kosmetycznych, zainteresowanych obecnością i rozwijaniem działalności w Ameryce Łacińskiej, szczególnie w Brazylii..

Poprawa koniunktury w przedsiębiorstwach

portal-prasowy.pl ; NBP włącz . Opublikowano w Kraj finanse i biznes

altRaport NBP: W I kwartale br. polskie przedsiębiorstwa nadal miały się dobrze. Ich menedżerowie patrzyli na perspektywy firm w II kwartale z większym optymizmem niż w trzech poprzednich badaniach – stwierdza kolejne, cykliczne opracowanie Instytutu Ekonomicznego NBP.

Mogą używać Twojego konta allegro bez Twojej wiedzy – Uważaj!

eSerwis; fot: sxc włącz . Opublikowano w Kraj finanse i biznes

Do użytkownika Allegro, który nie prowadził sprzedaży za pośrednictwem tego serwisu od lat, przyszło pismo, w którym nabywca domagał się przesłania zakupionego już dłuższy czas temu towaru.

Udany urlop zaczyna się przed wyjazdem

eSerwis; Marcin Uske; fot: sxc włącz . Opublikowano w Kraj finanse i biznes

Jak pokazują badania aż 60% Polaków na wakacyjny środek lokomocji najczęściej wybiera samochód osobowy*. Niepokojące w tym kontekście wydaje się, jak wielu z nas zapomina o odpowiednim przygotowaniu pojazdu do drogi czy ubezpieczeniu.

Konkurs „Ile kosztują rodzinne wakacje?”

ObserwatoriumRodzinne.pl włącz . Opublikowano w Kraj finanse i biznes

Portal ObserwatoriumRodzinne.pl organizuje ogólnopolski konkurs „Ile kosztują rodzinne wakacje?”. Celem konkursu jest zbadanie orientacyjnych kosztów poniesionych przez polskie rodziny w związku z wypoczynkiem i letnimi wyjazdami. Nagrodą główną w konkursie jest rodzinny wyjazd do Brukseli.

Wiosenne porządki w domowym budżecie

Agata Zarębska Żarówka włącz . Opublikowano w Kraj finanse i biznes

altWiosna to czas zmian nie tylko w naturze, ale też w domowych finansach. Wydajemy więcej, bo rosną nasze potrzeby. Chcemy wymienić garderobę, częściej wychodzimy i inwestujemy w sport w klubach fitness. Do tego dochodzą wydatki w postaci remontu mieszkania czy przeglądu samochodu po zimie. Co zrobić, by uchronić portfel przed zapaścią?

Kredyt na PiT

Marcin Uske; fot: sxc.hu włącz . Opublikowano w Kraj finanse i biznes

Za kilka dni mija termin składania rocznych zeznań podatkowych – PIT. Dla wielu będzie to kosztowny obowiązek, gdyż będą musieli dopłacić fiskusowi. Banki przychodzą z pomocą i oferują kredyty specjalnie na ten cel. Ci, którzy korzystają z e-deklaracji pamiętać jednak muszą o formalnościach…