joomla templates top joomla templates template joomla

Ceny paliwa poniżej 4 złotych? Możliwe już za miesiąc

Fakty TVN/x-news włącz . Opublikowano w Kraj ekonomia i gospodarka

Z reguły w wakacje ceny paliw idą w górę, ale w tym roku jest inaczej. Mamy cenę poniżej pięciu złotych za litr, a eksperci przekonują, że już wkrótce może ona spaść poniżej 4 złotych. 

To już 55. dzień poszukiwania ofiar zawału w "Wujku"

Fakty TVN/x-news włącz . Opublikowano w Kraj ekonomia i gospodarka

55. dzień trwa akcji poszukiwania dwóch górników zasypanych w kopalni Wujek. Ratownicy zaczęli drążyć chodnik w kierunku ściany, w rejonie której powinni znajdować się poszukiwani. Do ściany zostało około 130 metrów. 

Ubezpieczenia mieszkaniowe – co warto wiedzieć

info: ereporter24.pl włącz . Opublikowano w Kraj ekonomia i gospodarka

Od kiedy banki ponownie uruchomiły oferty kredytów hipotecznych na łagodniejszych warunkach, ponownie wzrosła liczba kupujących własne nieruchomości. Posiadanie mieszkania lub domu konotuje również zakup ubezpieczenia. Oto kilka najważniejszych faktów, które pomogą nam podjąć decyzję, co wybrać.

Odwrócona hipoteka pozostanie na papierze?

Mikołaj Ostrowski włącz . Opublikowano w Kraj ekonomia i gospodarka

Ustawa regulująca zasady działania odwróconej hipoteki wejdzie w życie 15 grudnia b.r. Od tego dnia będzie istniała teoretyczna możliwość skorzystania z nowego produktu bankowego. Nie można jednak oczekiwać, że w najbliższych tygodniach zostanie zawarta przynajmniej jedna umowa odwróconego kredytu hipotecznego. 

Zajęte konta samorządu Mazowsza

A.G/eSerwis.info/ fot. pl.wikipedia.org/ włącz . Opublikowano w Kraj ekonomia i gospodarka

Jak dziś (08.04) poinformował marszałek Mazowsza Adam Struzik konta samorządu Mazowsza zostały zajęte przez komornika.

Ekspert: Do końca roku benzyna poniżej 4 zł za litr

TVN24 Biznes i Świat/x-news włącz . Opublikowano w Kraj ekonomia i gospodarka

- Jeśli obecny sentyment się utrzyma, ceny benzyny będą zaczynały się od liczby "3". Jeśli sprawdzi się ten scenariusz, do końca roku jest szansa na 3,90 - ocenia zarządzający M Wealth Management Dawid Czopek. 

Podział kosztów pomiędzy banki a "frankowiczów" byłby spełnieniem obietnicy A. Du

TVN24 Biznes i Świat/x-news włącz . Opublikowano w Kraj ekonomia i gospodarka

- Moim zdaniem najbardziej realistyczna jest propozycja przewodniczącego KNF, która pojawiła się już kilka miesięcy temu, dotycząca przewalutowania kredytów wg kursów z dnia zaciągnięcia, ale z dodatkowym kredytem pokrywającym dług wynikający z zaciągnięcia kredytu frankowego ..

Polscy twórcy o rozwoju rynku gier

Agencja TVN/x-news włącz . Opublikowano w Kraj ekonomia i gospodarka

- W dawnych czasach deweloperzy gier potrzebowali wydawcy. Kogoś, kto da im pieniądze na produkcję gry, a potem wyda im tę grę i ją dystrybuuje. Dzisiaj to już nie jest potrzebne. Dystrybucja odbywa się cyfrowo, a stworzenie gry jest tańsze - o rozwoju rynku gier komputerowych mówił jeden z ich najbardziej znanych polskich twórców Adrian Chmielarz.

Pracownic TVN24 zatrudnieni są na umowach śmieciowych - strofuje Paweł Kukiz

Tomasz Węgrzyn/eSerwis.info; źródła: TVN24.pl, Parlamentarny Zespół ds. Obrony Wolności Słowa; fot: xnews włącz . Opublikowano w Kraj ekonomia i gospodarka

„To samo jest z Waszymi operatorami kamer z Waszymi dziennikarzami, którzy pracują na umowach śmieciowych (…) ludzie myślą jak górnicy tylko są rozproszeni w całej Polsce, również w Pana telewizji. Górnicy mogą mówić bo są razem, a pracownicy w Pana telewizji nie bo są osobno” - mówił 

10% zniżki za zakupy dla dużych rodzin w sieci Carrefour

R.Ż/eGrudziadz.pl; info: Sieć sklepów Carrefour; fot: R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Kraj ekonomia i gospodarka

Od dzisiaj rusza w Carrefour ogólnopolski projekt wspierający rodziny wielodzietne „Karta Dużej Rodziny”, realizowany wspólnie z Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej.

Kaczyński wzywa do rozpoczęcia prac nad przekopem Mierzei

A.G/eSerwis.info/ fot. pl.wikipedia.org/ włącz . Opublikowano w Kraj ekonomia i gospodarka

Dziś (05.04) w Elblągu prezes PiS Jarosław Kaczyński wzywał premiera Donald Tuska do rozpoczęcia prac nad przekopem Mierzei Wiślanej.