joomla templates top joomla templates template joomla

Liberalna PO nie wprowadziła przez 8 lat, zrobi to konserwatywny PiS? Radziwiłł: Wydaje się, że można dopuścić stosowanie preparatów z marihuany

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityka

- Wydaje się, że w Polsce można dopuścić w tych przypadkach, w których istnieje jakaś szansa, że pacjentom może to pomóc, stosowanie produktów pochodzących od marihuany, na zlecenie lekarzy, z całymi ograniczeniami dotyczącymi obrotu substancjami narkotycznymi.

Osoby, których wizerunek ujawniono nie protestowały pokojowo. Opublikowano je z inicjatywy policji, zgodę wyraził prokurator referent

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Dementuję, jakoby publikowano wizerunki osób, które w nocy z 16 na 17 grudnia pokojowo protestowały przed Sejmem - oświadczył minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Zdjęcia uczestników grudniowych wydarzeń w czwartek (19.01) zamieściła na stronie internetowej stołeczna policja. 

Premier zapowiedziała przegląd ministerstw. Na początek MSWiA

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityka

- Od środy rozpoczynam, razem z ministrami, przegląd resortów, będę spotykać się przed najbliższe dwa tygodnie z szefami poszczególnych resortów, będziemy omawiać to, co zostało zrealizowane, ale i to czego nie podjęto. Będziemy starali się szukać przyczyn tych zadań, które nie zostały zrealizowane w ubiegłym roku - zapowiedziała premier Beata Szydło. 

"Mielibyśmy mniej wiecznych posłów, którzy nie mają żadnego zawodu" - Balcerowicz o zmianach w ordynacji wyborczej

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj

- Ja uważam, że należy wprowadzić w Polsce powszechne ograniczenie kadencyjności na wszystkich stanowiskach, poczynając od posłów i senatorów - powiedział Leszek Balcerowicz. Odciął się jednak od pomysłu zmian w ordynacji wyborczej ujawnionych w wywiadzie przez Jarosława Kaczyńskiego. 

Nie żyje Rafał Wójcikowski. Poseł Kukiz'15 zginął w wypadku samochodowym

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Poseł ruchu Kukiz'15 Rafał Wójcikowski zginął w wypadku samochodowym na drodze ekspresowej S8 w miejscowości Wędrogów, jadąc w kierunku Warszawy. Poseł stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki. - Jadący za nim zatrzymał się, aby udzielić mu pomocy. W tym czasie nadjechał kolejny samochód, który uderzył w oba pojazdy. 

"Należy pogodzić się z tym, że PiS pozostanie u władzy do końca kadencji" - Sienkiewicz o kryzysie parlamentarnym

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Bartłomiej Sienkiewicz, były szef MSW, nie zgadza się z krytycznymi opiniami na temat opozycji. Jednocześnie uważa, że decyzja o proteście na sali sejmowej została podjęta zbyt pochopnie. - Trzeba pogodzić się z tym, że PiS będzie rządzić do końca kadencji - powiedział Sienkiewicz.