joomla templates top joomla templates template joomla

Stop nieuczciwym praktykom sprzedażowym!

Anna Budzyńska włącz . Opublikowano w Kraj ekonomia i gospodarka

Nieuczciwe praktyki, wprowadzanie klientów w błąd i wykorzystywanie ich niewiedzy. Taki obraz sprzedawców jest krzywdzący dla ludzi, którzy sprzedaż traktują jako swoją pasję i są prawdziwie jej oddani. Dlatego też Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Sprzedażą wraz ze Szkołą Zarządzania Sprzedażą i McHayes&StewardGroup rozpoczyna Program Sprzedajemy Etycznie

Concordia błyskawicznie likwiduje szkody w Rozogach

portal-prasowy.pl ; exPress włącz . Opublikowano w Kraj ekonomia i gospodarka

altW środę wieczorem, 20 lipca, nad powiatem szczycieńskim przeszła nawałnica. Wiatr łamał drzewa i zrywał z budynków dachy. Wichura, a właściwie trąba powietrzna, najbardziej dotknęła miejscowość Rozogi w gminie Dźwierzuty i w okoliczne wsie koło Szczytna.

Premier odwiedził komisariat na warszawskich Włochach

policja.pl włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

altPremier Donald Tusk w sobotę odwiedził Komisariat Policji na warszawskich Włochach. W trakcie spotkania premier zwiedził pomieszczenia komisariatu oraz rozmawiał z funkcjonariuszami. Policjanci mówili o trudnościach, jakie napotykają w codziennej służbie, oraz o swoich oczekiwaniach. Donald Tusk uważnie wysłuchał przekazywanych mu informacji. Wizyta przebiegała w przyjaznej i ciepłej atmosferze.

Delegatura w Łodzi - Sygma Banque Societe Anonyme

uokik.gov.pl włącz . Opublikowano w Kraj ekonomia i gospodarka

altBanki mają obowiązek udostępniać klientowi zestawienia operacji dokonywanych kartą płatniczą, naliczonych opłat oraz prowizji – obowiązek ten naruszył

Wydarzenia z politykami PSL 30-31 lipca 2011 r.

psl.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Niedziela, 31 lipca br. Prezes PSL, wicepremier Waldemar Pawlak weźmie udział w starcie wyścigu Tour de Pologne 9.00 przyjazd do Pruszkowa, spotkanie z kolarzami z Warszawskiego Towarzystwa Cyklistów, które to obchodzi swoje 125-lecie, wszystko w scenografii Tour de Pologne UCI World Tour

„Oni czekają na prawdę – jesteśmy im to winni”

pis.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Prawo i Sprawiedliwość w najbliższy weekend, przed głównymi serwisami informacyjnymi, będzie emitowało dwuminutowy spot zatytułowany „Oni czekają na prawdę – jesteśmy im to winni”. Nowy film PiS został poświęcony pamięci Lecha i Marii Kaczyńskich.

Odznaczenia dla Powstańców Warszawskich

prezydent.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski W związku z 67. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski nadał ordery i odznaczenia uczestnikom tamtych wydarzeń. Zobacz także: Wystąpienie Prezydenta RP podczas obchodów 67. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

Samolot z filmu Aviator wystąpi podczas Mazury AirShow 2011

portal-prasowy.pl ; Lotnisko Kętrzyn Wilamowo włącz . Opublikowano w Kraj kultura i rozrywka

altPodczas Mazury AirShow 2011 widzom zaprezentuje się w niskich przelotach oraz podczas lądowania i startu z powierzchni jeziora Niegocin niezwykły historyczny samolot-amfibia – Sikorsky S-38.

Kolejne zatrzymania w sprawie gangu "Koguta"

policja.pl włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Policjanci Centralnego Biura Śledczego zatrzymali dwóch mężczyzn powiązanych z grupą przestępczą handlarzy narkotyków, którą rozbito w połowie marca br. Mężczyźni podejrzewani są o dostarczanie narkotyków grupie, która handlowała nimi na terenie Wielkopolski. Zatrzymania przeprowadzono w Poznaniu i w Szamotułach. W trakcie jednego z zatrzymań w ręce funkcjonariuszy wpadł 28-letni czynny bokser. Mężczyznom grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Prezes PiS: „Wyjaśnimy katastrofę”

pis.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

altW piątek, 29 lipca, po godzinie 16.00 w siedzibie PiS (ul. Nowogrodzka 84/86) odbyło się wystąpienie Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Nie tylko na pokaz

platforma.org włącz . Opublikowano w Kraj polityka

altWszystko zmieniało się jak w kalejdoskopie. 26 sierpnia zebrały się w Sejmie trzy komisje, które miały przedyskutować i przyjąć długo oczekiwane sprawozdanie podkomisji o poselskim projekcie nowelizacji Ustawy o Ochronie Zwierząt.

Uchwały Rady Krajowej SLD

sld.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Rada Krajowa SLD przyjęła dziś trzy uchwały. Pierwszą uchwałą było złożenie hołdu ofiarom masakry w Norwegii. Kolejny dokument przyjęty dziś na posiedzeniu to uchwała związana z raportem Jerzego Millera w sprawie katastrofy Samolotu pod Smoleńskiem.

PJN: wotum nieufności dla Ministra Infrastruktury za niesprawny system e-myta

Agnieszka Gwarek/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Kraj polityka

PJN złoży wniosek do prezesa Urzędu Zamówień Publicznych o zbadanie umowy zawartej przez rząd na wdrożenie elektronicznego systemu poboru opłat, tzw. e-myta. Za niesprawny system PJN chce pociągnąć do odpowiedzialności Ministra Grabarczyka.