joomla templates top joomla templates template joomla

Ponad 10 mln odsłon serwisów Grupy Inwestycje.pl

portal-prasowy.p ; Inwestycje.pl włącz . Opublikowano w Kraj finanse i biznes

altW lipcu serwisy Grupy Inwestycje.pl odnotowały ponad 10 mln odsłon. To najlepszy wynik w historii Grupy. - Dynamiczny wzrost liczby odsłon portali Grupy wynika z realizacji przyjętej strategii rozwoju, tym niemniej traktujemy to jako duży sukces. - mówi Grzegorz Czapla, Prezes Zarządu Inwestycje.pl S.A.

Gwiazdy spacerują w ECCO WALKATHONIE!

portal-prasowy.p ; ConTrust włącz . Opublikowano w Kraj kultura i rozrywka

altJuż 10 września odbędzie się jedna z największych imprez charytatywnych na świecie – ECCO Walkathon. Do grona niemal dwudziestu tysięcy uczestników spaceru dołączą również polskie gwiazdy, które wspomagają szczytny cel przedsięwzięcia i zapraszają na polską edycję spaceru.

Itella Corporation raport finansowy za pierwsze półrocze 2011

portal-prasowy.p ; Comm Start włącz . Opublikowano w Kraj finanse i biznes

altOkres styczeń-czerwiec 2011 W pierwszym półroczu 2011 sprzedaż netto Grupy Itella wyniosła 932,6 mln EUR, dla porównania w analogicznym okresie 2010 roku był to wynik 904,6 mln EUR. Operacje międzynarodowe stanowiły 33% całej sprzedaży netto (w 2010 r w analogicznym okresie 31%).

Rynki lokalne - decyzje UOKiK

uokik.gov.pl włącz . Opublikowano w Kraj ekonomia i gospodarka

altNarzucanie wysokich opłat za korzystanie z przystanków autobusowych, uciążliwe warunki umów dostawy wody lokalnego monopolisty, a nawet utrudnianie prowadzenia działalności przedsiębiorcom w sektorze usług cmentarnych – to najczęstsze nieprawidłowości na rynkach lokalnych. Od początku roku Prezes UOKiK wydała już ponad 30 decyzji dotyczących gmin i spółek komunalnych

Prezes PiS: premier i media powinny przeprosić

pis.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Prezes PiS Jarosław Kaczyński uważa, że premier Donald Tusk i media powinny przeprosić PiS za „obraźliwą kampanię” ws. nacisków. Zarzuca też mediom, że próbują przemilczać projekt raportu z prac komisji śledczej ds. nacisków autorstwa jej szefa Andrzeja Czumy.

Prezydent na Międzynarodowych Spotkaniach Folklorystycznych

prezydent.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

altPrezydent Bronisław Komorowski wręczył główną nagrodę zwycięzcy 22. Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych, które w sobotę zakończyły się w amfiteatrze w Wiśle w Beskidach. Główny laur – koniakowską koronkę - otrzymał zespół "Istebna".

Polska gospodarka mocno się trzyma

platforma.org włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Polski deficyt budżetowy będzie około 10 mld zł mniejszy, niż planowano; Polacy nie muszą się obawiać niewypłacalności (takie obawy mają m.in. Amerykanie); a rating Polski jest wciąż wysoki – to główne zagadnienia, jakie omawiano podczas konferencji prasowej premiera Donalda Tuska.

Dobry pracownik filarem sukcesu firmy.

portal-prasowy.p ; Zielona Linia włącz . Opublikowano w Kraj nauka i edukacja

altDobry pracownik filarem sukcesu firmy. Jak go znaleźć, aby nic nas to nie kosztowało? Dobry pracownik filarem sukcesu firmy. Jak go znaleźć, aby nic nas to nie kosztowało?

Zarówno wielkie koncerny, jak i małe firmy mają ten sam problem: Jak znaleźć odpowiednich pracowników?

5-letni chłopiec śmiertelnie pogryziony przez psa

policja.pl włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

altW małej miejscowości niedaleko Dąbrówna, doszło do tragicznego zdarzenia. 5-letni chłopiec na podwórku koło domu, został zaatakowany i pogryziony przez psa.

Kalita: Więcej Europy w Polsce

sld.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

altRozmowa z Tomaszem Kalitą, rzecznikiem prasowym SLD Przemysław Szubartowicz: Wybory się rozpoczynają 9 października i kończą tego dnia, a kampania wyborcza chyba już teraz. Czy lewica będzie używała spotów i billboardów?

PJN podsumowuje pierwszy miesiąc polskiej prezydencji

stronapjn.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

- Miesiąc temu obiecaliśmy, że będziemy co miesiąc informować opinię publiczną o realizacji przez rząd priorytetów polskiej prezydencji - mówi dr Marek Migalski, wiceprezes PJN, który w imieniu partii przedstawił dziś w Katowicach raport podsumowujący pierwszy miesiąc polskiej prezydencji.

Porozumienie programowe SLD i BCC

sld.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Grzegorz Napieralski, przewodniczący SLD podpisał porozumienie z Markiem Goliszewskim, prezesem Business Centre Club. „Gospodarka dla Człowieka. PAKT SLD i BCC dla polskiej gospodarki” dotyczy długoterminowej współpracy mającej na celu wdrożenie programu poprawy poziomu życia Polaków oraz stanu polskiej gospodarki.

PiS pyta PKW o kampanię samorządową PO

pis.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Szef klubu PiS Mariusz Błaszczak poinformował, że zwrócił się do szefa Państwowej Komisji Wyborczej w sprawie finansowania kampanii wyborczej PO w Wałbrzychu.